ARCHVIZ animacijos programinė įranga

SUSIPAŽINKITE SU ANIMACIJOS PROGRAMINE ĮRANGA

Paprasta naudoti ARCHVIZ animacijos programinę įrangą

ARCHLine.XP LIVE yra paprasta naudoti, prieinama ARCHVIZ animacijos programinė įranga, leidžianti 3D projektą paversti įtraukiančiu modeliu, sukuriant aukštos kokybės vizualizacijos vaizdus, vaizdo įrašus ir virtualius pasižvalgymus.

Vieno vartotojo licencija ( neterminuota): 585 €

ARCHLINE.XP LT

Kas yra ARCHLine.XP Live?

ARCHLine.XP LIVE suteikia galimybę architektūros objektus ir vidaus erdves vizualizuoti realiu laiku, imituojant medžiagas, saulę, lempas, augmeniją, vandenį ir kitas aplinkos ypatybes, tokias kaip žmonės, transporto priemonės ir kt.
ARCHLine.XP LIVE turi tiesioginį ir vientisą ryšį su ARCHLine.XP – perkelkite savo BIM modelį į VR aplinką vos vienu paspaudimu. Jokio laiko atvaizdavimui, jokio duomenų praradimo – tai kvapą gniaužiantys vaizdiniai per kelias minutes.

Ką galite nuveikti su Live?

Naudodami ARCHLine.XP LIVE, savo projektus galite paversti gyvomis, kvėpuojančiomis erdvėmis, kuriose pilna judėjimo, augmenijos, žmonių, transporto priemonių, gyvenimo ir pan.

Jūsų projekto nuotaika palies jūsų klientus, jei jie galės laisvai apeiti, pajausti ir pažinoti savo būsimą turtą daug ankščiau, nei jis taps realiu – gyvi pasižvalgymai, aukštos kokybės vaizdo įrašai ir dar daugiau: visa tai – judėjimas.
Į savo planus pripilkite tikro vandens, apsupkite jį medžiais ir augalais ir pažiūrėkite, kaip jų lapai plazda vėjyje.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

KODĖL VERTA RINKTIS ARCHLINE.XP Live

PAMATYKITE SKIRTUMĄ

Paprasta naudoti prieinama ARCHVIZ animacijos programinę įrangą. Paverskite savo 3D projektus įtraukiančiais modeliais, sukurkite aukštos kokybės vaizdus, vaizdo įrašus ir virtualius pasižvalgymus. Jokio laiko atvaizdavimui, jokio duomenų praradimo - tai kvapą gniaužiantys vaizdiniai per kelias minutes.

Išbandykite nemokamai 30 dienų!