ARCHLINE.XP 2023 naujos funkcijos

BIM sprendimas architektams & dizaineriams

ARCHLine.XP pateikia 2D ir 3D vaizdus, pjūvius, fasadus, sklypų išdėstymą, grafikus iš vieningos duomenų bazės, automatiškai koordinuojant pakeitimus visuose vaizduose.
Atsisiųsti ArchLine.XP Professional 30 dienų nemokamą programos versiją!
ARCHLINE.XP PRO licencijos ir kainos

Vieno vartotojo licencija (neterminuota): 2850 €+ PVM

Vieno naudotojo licencija (nuoma 1 mėnesiui): 157 € + PVM

Vieno naudotojo licencija (nuoma 12 mėnesiui): 1665 € + PVM

MOKYMOSI BIBLIOTEKA

ARCHLINE.XP PRO
Funkcijos

ARCHLINE.XP 2023 naujos funkcijos

3 projektavimo aspektai

BIM padeda specialistams projektuoti, statyti ir valdyti.

Architektūra – sertifikuoti IFC, RFA, DWG, SKP importavimo/eksportavimo, anotavimo įrankiai, gerai žinomos CAD/BIM funkcijos.

Interjeras – plytelės, bagetai, užuolaidų įrankiai, apšvietimas, minkšti baldai ir kt.
Baldų projektavimas – parametrinis baldų projektavimas, daiktų surinkimas ir kt.

Bendradarbiavimas

Komandinio darbo įrankiai leidžia kartu su kolegomis dirbti tame pačiame projekte. Kiekviena jūsų projekto dalis atnaujinama automatiškai, taigi planas ir dokumentai yra viena suderinta visuma per visą savo gyvavimo ciklą.

Platus importavimo/eksportavimo failų pasirinkimas: RFA ir RVT (Import), IFC, SKP, DXF, DWG, PDF, OBJ, 3DS, JPG, TIFF, BMP, PNG, GBXML.

Norint tobulinti bendradarbiavimą naudokite komandinio darbo, dinamiško brėžinių palyginimo ir kitas į komandą orientuotas funkcijas.

Platus įrankių asortimentas

Statybosi elementai (sienos, angos, sijos, kolonos, laiptai, rampos ir tt). ARCHLine.XP statybos elementai automatiškai prisitaiko prie pakeitimų jūsų projekte. ARCHLine.XP koordinuoja pakeitimus visame projekte. Tai reiškia tikslesnį projektavimą.

Nustatykite stogo sluoksnius, redaguokite gegnių, juostų ir grebėstų paskirstymą, sukurkite sudėtingas konstrukcijas arba naudokite iš anksto nustatytus stogo modelius.

Sklypo planavimo įrankiai leidžia architektams kurti ir formuoti statybvietės teritoriją, pridedant aikšteles, zonas, kelius ir automobilių stovėjimo aikšteles.

Projektavimo etapai leidžia tuo pat metu valdyti esamą būklę ir naująjį statybos planą.

Kaip suaktyvinti licenciją?
INSTRUKCIJOS ir DUK žemiau

Naudojimo instrukciją galite rasti ARCHLine.XP meniu Žinynas, palaikančiame jūsų darbą. Žinynas yra aplinkai jautrus įrankis, o tai reiškia, jei komandos metu paspausite „F1“, pasirodys atitinkami nurodymai. Taip pat galima naudoti Paiešką.

Įsigiję ARCHLine.XP licenciją, pirmaisiais metais gausite nemokamą palaikymą. Jei turite metinę priežiūros sutartį, jūs gausite pagalbą internetu vienerius kalendorinius metus. Mūsų patyrę konsultantai padės jums aukščiausiu lygiu; tam tikslui
būtinas didelės spartos interneto ryšys. Tiesioginis ryšys tarp kliento ir konsultanto kompiuterių gali būti nustatytas naudojant Skype ar TeamViewer programas.

Registracija ir aktyvacija yra rinkinys paprastų ir greitų veiksmų, kuriuos reikia atlikti diegiant, kad pradėtumėte naudoti savo programinę įrangą. Jei esate naudoję Microsoft Windows, Microsoft Office ar daugelį Adobe produktų, vadinasi, jau naudojote panašią aktyvinimo sistemą. Kai jūsų programa bus įdiegta, ji susisieks su centriniu serveriu per Internetą, kad „suaktyvintų“ jūsų programinę įrangą ir susies ją su pateiktu serijos kodu (kuris pateikiamas el. paštu).

Ši kovos su piratavimu sistema padeda apsaugoti jūsų investicijas į mūsų programinę įrangą ir suteikia mums galimybę tęsti jos plėtrą už konkurencingą kainą.

1

1. Hardlock apsaugos priemonė (USB raktas, parduodamas atskirai):

Tai yra papildoma funkcija: USB licencija siūlo apsaugą nuo kopijavimo naudojant raktą, kuri susieja „ARCHLine.XP su Hardlock, prijungtu prie kompiuterio USB prievado. Kitaip tariant, teikiama apsaugota USB raktu licencija, leidžianti lankstesnį licencijos perkėlimą iš vieno kompiuterio į kitą. priemonės kaina: 60 EURO + PVM, jei taikoma. Galite pasirinkti vien „Perpetual”(neterminuotos) licencijos Hardlock apsaugą.

2. Programinės įrangos apsaugos raktas:

Jūs galite naudoti ARCHLine.XP programinę įrangą VIENAME kompiuteryje, kuriame jūsų ARCHLine.XP programinė įranga šiuo metu yra įdiegta ir suaktyvinta. Licencijos perkėlimas yra neleidžiamas, nes programinės įrangos apsaugos raktas licenciją užrakina kompiuteryje. Perkeliant licenciją į kitą kompiuterį, būtina pašalinti suaktyvintą ARCHLine.XP programą iš jūsų kompiuterio naudojant galiojantį pašalinimo kodą, prieš diegiant ir aktyvinant ją kitame kompiuteryje.

2

Savo serijos kodą galite rasti ARCHLine.XP pakete -  arba el. laiške su patvirtinimu, jei įsigijote ir atsisiuntėte ARCHLine.XP  internetu.

Įdiegę  ARCHLine.XP turite 30 dienų, kad galėtumėte užregistruoti savo serijos kodą. Jei šis 30 dienų laikotarpis pasibaigs prieš baigiant registraciją, kai kurios ARCHLine.XP funkcijos nustos veikti, kol įvesite savo serijos kodą (demonstracinis režimas).

Norėdami užregistruoti programinę įrangą, atidarykite dialogo langą spustelėdami meniu Žinynas, tada spustelkite

 „Pirkti dabar ...“. Įveskite savo ARCHLine.XP serijos kodą.  Spustelėkite Ok, tada vykdykite instrukcijas. Kad užbaigti procesą, paleiskite ARCHLine.XP iš naujo.

3

Jūs turite suaktyvinti ARCHLine.XP kartą ar periodiškai, laikydamiesi savo finansinio modelio „Perpetual“ (neterminuota)  arba „Subscription“ (abonementas). Norėdami suaktyvinti programinę įrangą, atidarykite dialogo langą spustelėdami meniu Žinynas, tada spustelėdami „Aktyvintii gaminį“.

Norint suaktyvinti reikia interneto ryšio, kad prisijungtumėte prie ARCHLine.XP saityno serverio internete. Jei turite interneto ryšį, galite pasirinkti aktyvaciją internetu ir vykdyti instrukcijas.

Dėmesio! Serijos kodas NĖRA tas pats kaip aktyvinimo kodas!

Jei neturite interneto ryšio, galite pasirinkti aktyvaciją el. paštu arba paskambinkite  žemiau parinkčių nurodytu telefono numeriu.

Įveskite ARCHLine.XP aktyvinimo kodą, kurį gavote iš savo tiekėjo. Spustelėkite Ok, tada vykdykite instrukcijas.

Jei neturite ryšio, galite pasirinkti aktyvaciją telefonu.

4

Jokia asmeninė informacija ar informacija apie jūsų kompiuterio konfigūraciją nebus perduodama. Naudojama vienpusės siunčiamų į serverį kai kurių kompiuterio konfigūracijos duomenų, jūsų serijos kodo ir neprivalomo el. pašto adreso, maišos (hash)* funkcija. Jei nepateiksite neprivalomos informacijos (el. pašto adreso ir registracijos informacijos), asmeninė informacija nebus perduota.

* Vienpusė maiša (hash): yra naudojama speciali funkcija, paverčianti kodus, identifikuojančius kompiuterio dalis, kodo numeriu, kuris yra unikalus jūsų kompiuteriui, bet kurio negalima iššifruoti, kad būtų galima nustatyti, kokie tie komponentai yra. Į aktyvinimo serverį siunčiama tik ši maišos vertė, o ne išsami informacija apie kompiuterio dalis.

5

Taip, tai galima padaryti lengvai. ARCHLine.XP licencija konkrečiai leidžia jums naudoti programinę įrangą daugiau nei viename kompiuteryje, jei naudojate Hardlock apsaugą. Pvz., galite įdiegti ARCHLine.XP savo biuro kompiuteryje ir nešiojamajame kompiuteryje. Tiesiog įdiekite programinę įrangą kitame kompiuteryje ir spustelėkite  „Pirkti dabar“, o vėliau „Suaktyvinti produktą“. Turite įvesti tą patį serijos kodą ir aktyvinimo kodą. Programinė įranga tinkamai veiks tame kompiuteryje, kur prijungsite Hardlock apsaugą.

Jei naudojate programinės įrangos apsaugą be Hardlock įtaiso, programinę įrangą galite naudoti tik viename kompiuteryje. Jei norite perkelti programinę įrangą į kitą kompiuterį, turite naudoti parinktį „Aktyvacija  el. paštu”, kad gautumėte naują aktyvinimo kodą, galiojantį kompiuteryje, į kurį perkeliate savo licenciją. Pirmojo kompiuterio licencija bus išjungta automatiškai suaktyvinus ją antrame kompiuteryje.

6

Serijos kodas vienareikšmiškai identifikuoja jūsų licenciją. Jums prireiks serijos kodo, jei kada nors reikės iš naujo suaktyvinti programinę įrangą (pvz., po disko performavimo ir programinės įrangos pakartotinio įdiegimo ar perkėlimo į naują kompiuterį). Serijos kodas nepasikeis, kai iš naujo suaktyvinsite savo programinę įrangą. Rekomenduojame užsirašyti serijos kodą tam tikroje nuolatinėje vietoje.

7

El. pašto adresas aktyvinimo dialoge yra privalomas, jei pasirinksite parinktį „Aktyvacija el. paštu”. Galėsite suaktyvinti be el. pašto adreso, jei pasirinksite aktyvaciją telefonu. Jūsų el. pašto adresas nebus parduotas ar suteiktas jokioms trečiosioms šalims.

8

Registracijos metu reikalingas anksčiau pateiktas serijos kodas. Jei serijos kodas buvo pamestas ir jo negalima atkurti (nes nebuvo pateiktas el. pašto adresas arba el. pašto adresas nebegalioja), susisiekite su mumis naudodamiesi mūsų forma kontaktams. Mes mielai iš naujo nustatysime jūsų slaptažodį.

9

Nėra pakeitimų, kurie galėtų sukelti permanentinį programinės įrangos išjungimą. Esminiai pakeitimai (disko formatavimas yra vienas iš tokių esminių pakeitimų) lems, kad turėsite iš naujo suaktyvinti programinę įrangą. Jei turite savo serijos kodą, tai bus greitas ir lengvas procesas.

10

Toliau pateikiama informacija, reikalinga norint nustatyti ugniasienę:

Serverio IP adresas: archlinexp.com

Prievadas: 80 (standartinis HTTP)

Domenas: archlinexp.com

11

Gali būti keletas priežasčių:
Pamiršote užregistruoti savo serijos kodą.
Pamiršote per nustatytą laiką suaktyvinti savo licenciją.
Pamiršote įjungti Hardlock užraktą.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?
KODĖL VERTA PASIRINKTI ARCHLINE.XP PROFESSIONALS
Skirtumas tarp kitų BIM

Viskas vienoje išsamioje programoje. Nereikia papildomų papildinių ar priedų. Architektūra - sertifikuoti IFC, RFA, DWG, SKP importo/eksporto, anotavimo įrankiai, gerai žinomos CAD / BIM funkcijos Interjeras - plytelės, bagetai, užuolaidų įrankiai, apšvietimas, minkšti baldai ir kt. Baldų projektavimas - parametrinis baldų projektavimas, daiktų surinkimas ir kt.