BIM sprendimas architektams & dizaineriams

ARCHLINE.XP 2023 naujos funkcijos

ARCHLine.XP – tai inovatyvi 3D CAD/BIM projektavimo programinė įranga, tinkanti architektūros ir interjero projektavimo projektams, taip pat techninei dokumentacijai kurti. Kūrinį papildo fotorealistiniai vizualiniai dizainai, kuriuos prireikus papildo animacija.

Kuriant dizainą vienu metu reikia dirbti su aukštų planais, pjūviais, aukščiais, vaizdais, planų lapais ir tvarkaraščiais. BIM projektai, sukurti naudojant ARCHLine.XP, yra visiškai suderinti ir jiems sinchronizuoti nereikia rankinių naujinimų, todėl darbo eiga yra efektyvesnė.

Atsisiųsti ArchLine.XP Professional 30 dienų nemokamą programos versiją!
ARCHLINE.XP PRO licencijos ir kainos

Vieno vartotojo licencija (neterminuota): 2850 €+ PVM

Vieno naudotojo licencija (nuoma 1 mėnesiui): 157 € + PVM

Vieno naudotojo licencija (nuoma 12 mėnesiui): 1665 € + PVM

MOKYMOSI BIBLIOTEKA

ARCHLINE.XP 2024 naujos funkcijos

3 projektavimo aspektai

Architektūra

Interjeras

Baldai

Architektūros įrankiai

Modelių elementai turi 3D geometriją, pavyzdžiui, sienos ir kolonos, durys ir langai, stogai, sijos, cokoliai, laiptai, rampos, turėklai, kambariai ir kt. Kasimo elementai užbaigia projekto dokumentaciją konkrečiame rodinyje, pavyzdžiui, linijos, lankai, matuokliai. , tekstas, liukai ir kt. ARCHLine.XP koordinuoja pokyčius viso projekto metu. Tai reiškia tikslesnį dizainą.

Projektavimo etapai

Su projektavimo etapais galite vienu metu pateikti esamą būklę ir naują statybos planą. Projektavimo fazes galima atskirti, o kiekvieną projektavimo proceso etapą galite demonstruoti naudodami fazių filtrus. Renovuoti pastatus ar planuoti sudėtingesnius projektus tampa žymiai lengviau projektavimo etapais.

Automatinis BIM modeliavimas iš 2D DWG grindų planų ir grindų plano vaizdų

Negaiškite laiko rankiniam apdorojimui! Naudodami automatinį BIM modeliavimo algoritmą, 2D DWG aukštų planus ir rastrinius vaizdus galite akimirksniu paversti tikrais architektūros elementais.

Svetainių modeliai ir bendradarbiavimas su Google Maps

Niekas nepaveikia kliento vaizduotės geriau nei tinkama projekto vizualizacija. ARCHLine.XP, dėl galimybės importuoti 3D reljefo modelį tiesiai iš Google Maps, leidžia įterpti suprojektuotą pastatą toje vietoje, kur jis iš tikrųjų bus pastatytas.

Taškų debesis

Taškiniai debesys leidžia 3D vaizduoti esamas struktūras, tokias kaip kambarys ar visas pastatas. Naudodami filtrus galite pasiekti reikiamas detales ir paversti jas tikrais BIM elementais, tokiais kaip sienos, grindys, durys ir langai.
Tai efektyvus sprendimas greitam ir nuo dydžio nepriklausomam didelių failų importavimui (E57, RCS, RCP, PLY ir LAS failų formatai).

BIM duomenų mainai

ARCHLine.XP palaiko įvairius failų formatus, įskaitant DWG, DXF, IFC, RVT, RFA, 3DS ir OBJ failus, todėl vartotojai gali importuoti ir eksportuoti failus iš kitos CAD ir BIM programinės įrangos.
Naudojant IFC formatą, be geometrijos, programinė įranga priima ir perduoda BIM parametrus, išvengiant duomenų praradimo.

Suderinamumas su daugeliu failų formatų

Galite importuoti ir eksportuoti daugybę 2D ir 3D failų formatų: DWG, IFC, SKP, OBJ, RVT ir daug kitų formatų. Galite tiesiogiai atsisiųsti objektus iš Trimble 3D Warehouse į savo biblioteką ir lengvai įterpti juos į savo projektą.

Nuoroda į išorinius failus

Galite pridėti bet kurį CAD failą prie savo projekto kaip išorinę nuorodą arba Xref. Pakeitimai, atlikti atskaitos brėžinyje, automatiškai atsispindi dabartiniame brėžinyje, kai jį atidarote arba iš naujo įkeliate naudodami Xref.

Komandinis darbas

Komandinio darbo įrankiai leidžia dirbti prie to paties projekto kartu su kolegomis. Kiekviena jūsų projekto dalis atnaujinama automatiškai, kad planas ir dokumentai būtų vienas nuoseklus vienetas per visą jo gyvavimo ciklą.

Pilna dokumentacija

Jūsų dokumentacija bus užbaigta automatiškai sukuriant sienų vaizdus, ​​pjūvius ir pakilimus. Užtenka tik 3 paspaudimų, kad būtų galima visiškai pakeisti esamą aukštą.

Kiekis pakilimas

Ataskaitose apibendrinama pagal projektą gauta modelio informacija, tokia kaip patalpų, durų ir langų skaičius ir charakteristikos, taip pat pastato sienų ir plokščių medžiagos ir kiekiai. Tai padės tiksliau ir greičiau parengti statybos dokumentaciją.

Sklypo išdėstymas

Naudodami įrankį Plot Layout galite sukurti kelių puslapių dokumentaciją iš savo projekto. Jei norite rodyti modelio pakeitimus, galite automatiškai sinchronizuoti visus plano puslapius. Užbaigtus spausdintus puslapius galima sujungti į PDF dokumentą.

Darbas su 3D taškiniais debesimis

ZWCAD ir ARCHLine.XP suteikia veiksmingą CAD-BIM sprendimą tiems, kurie yra susipažinę su CAD, bet nauji BIM. Naudodami šį sprendimą galite pasinaudoti puikiomis ZWCAD 2D braižybos galimybėmis, kartu gerindami bendradarbiavimą ir efektyvumą kuriant BIM modelį su ARCHLine.XP.

Žiūrėti video įrašą!

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?
KODĖL VERTA PASIRINKTI ARCHLINE.XP PROFESSIONALS
Skirtumas tarp kitų BIM

Viskas vienoje išsamioje programoje. Nereikia papildomų papildinių ar priedų. Architektūra - sertifikuoti IFC, RFA, DWG, SKP importo/eksporto, anotavimo įrankiai, gerai žinomos CAD / BIM funkcijos Interjeras - plytelės, bagetai, užuolaidų įrankiai, apšvietimas, minkšti baldai ir kt. Baldų projektavimas - parametrinis baldų projektavimas, daiktų surinkimas ir kt.