3D BIM architektams už prieinamą kainą

ŽENKITE NUO CAD IR PRISIJUNKITE PRIE BIM

Padidina jūsų ir jūsų įmonės konkurencingumą!

Pasiekite geresnių rezultatų per trumpesnį laiką.
Nuo lapkričio 25 iki gruodžio 2 d

Vieno vartotojo licencija (neterminuota): 680 545 + PVM

Vieno naudotojo licencija (nuoma 1 mėnesiui): 41 € + PVM
Vieno naudotojo licencija (nuoma 12 mėnesiui): 399 € + PVM

ARCHLINE.XP LT

BIM gairės

ARCHLINE.XP LT yra BIM programinė įranga tiems, kurie pažįsta BIM ir jau turi kai kuriuos 2D braižymo įgūdžius. ARCHLINE.XP LT padės jums kurti aukštos kokybės 3D architektūros projektus ir dokumentaciją.

Laisvai keiskitės projektais su kitais CAD ir BIM programinės įrangos vartotojais, naudodami IFC arba DWG ™, DXF ir RVT ™ formatus.

Tobulinkite savo įgūdžius

ARCHLINE.XP LT naudoja gerai žinomus CAD įrankius, todėl mokymo laikas sutrumpėja.
Programinė įranga pristato BIM elementų parametrus ir parametrus jūsų darbo eigai. Jums nebereikia braižyti linijų, kad pavaizduotumėte architektūros objektus. Jūs braižysite sienas, plokštes, duris ir langus, kurie bus akimirksniu vaizduojami tiek 2D, tiek 3D formatais.
Jei jums reikia ką nors pakeisti, programinė įranga atnaujina visus egzempliorius, peržiūros sritis, pjūvius, fasadus. Tai yra išsamus planavimas, kurio metu klaidas galima išfiltruoti akimirksniu.

BIM ir vaizdinių rinkinys

ARCHLINE.XP LT ir ARCHLine.XP LIVE – puikus paketas.
ARCHLINE.XP LT į „ARCHLine.XP LIVE, ir galėsite sukurti aukštos kokybės vizualizacijos vaizdus, vaizdo įrašus ir virtualius pasižvalgymus.
ARCHLine.XP LIVE leidžia realiu laiku vizualizuoti architektūros objektus ir vidaus erdves, imituojant vėjyje plazdančius augalus, banguojantį vandenį ir kitas aplinkos savybes, tokias kaip debesuotas dangus, saulėlydis, žmonės, transporto priemonės ir kt.
Atvaizdavimas neužima laiko, todėl galėsite akimirksniu reaguoti į savo klientų užklausas bei per kelias minutes atvaizduoti pakeitimus, nepaisant jūsų projekto dydžio ir sudėtingumo.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?
KODĖL VERTA PASIRINKTI ARCHLINE.XP LT

Skirtumas tarp
kitų BIM

Viskas vienoje išsamioje programoje. Nereikia papildomų papildinių ar priedų. Architektūra - sertifikuoti IFC, RFA, DWG, SKP importo/eksporto, anotavimo įrankiai, gerai žinomos CAD / BIM funkcijos Interjeras - plytelės, bagetai, užuolaidų įrankiai, apšvietimas, minkšti baldai ir kt. Baldų projektavimas - parametrinis baldų projektavimas, daiktų surinkimas ir kt.