CAD PROGRAMINĖS ĮRANGOS ARES® TRINITY

CLOUD CAD — DESKTOP CAD — MOBILE CAD

ARES® TRINITY

2D/3D CAD pertvarkymas DWG

Pasinaudokite šiuolaikinėmis technologijomis, kad pagerintumėte bendradarbiavimą su CAD staliniuose kompiuteriuose, mobiliuosiuose įrenginiuose ir debesyje

Pakeiskite AutoCAD® ar kitas panašias programas žymiai sutaupydami

Lanksčios licencijavimo parinktys su pasirinkimu tarp prenumeratos, nuolatinių arba tinklo licencijų

100% DWG – maksimalus suderinamumas su jūsų CAD failais

DESKTOP, MOBILE, CLOUD: CAD ARES TRINITY
Šiuolaikinis DWG redagavimas visuose jūsų įrenginiuose

Mūsų „Trinity“ koncepcija, daug daugiau nei trijų CAD sprendimų rinkinys, sujungia stalinių kompiuterių, mobiliųjų įrenginių ir debesų kompiuterijos pranašumus į unikalią CAD ekosistemą. Naudodami ARES Commander pagrindiniuose kompiuteriuose galėsite dirbti neprisijungę kaip įprastai. Su ARES Kudo ir ARES Touch dar labiau padidinate debesies ir mobiliojo CAD judrumą.

DESKTOP

„Windows®“, „macOS®“ ir „Linux®“ kompiuteriai:

+ MOBILE

Android® ir iOS® išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai:

+ CLOUD

Nieko nereikia įdiegti, veikia jūsų interneto naršyklėje:

= ARES TRINITY

Už šiuos 3 produktus mokėkite tik vieną prenumeratą

Naudokite internetinį CAD norėdami:

Naudokite darbalaukio CAD, kad:

Naudokite mobilųjį CAD norėdami:

Kurkite ir keiskite DWG brėžinius bet kur ir bet kuriame įrenginyje

Naudodamas ARES Trinity of CAD Software, tas pats vartotojas gali naudoti savo Graebert paskyrą, kad naudotų savo licenciją iš kelių kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių:

Jūsų DWG failus galima sinchronizuoti ir sekti jus visuose įrenginiuose.

Trys profesionalūs CAD programinės
įrangos sprendimai, jungiantys darbalaukį, mobilųjį telefoną ir debesį

ARES Commander siūlo visas funkcijas, kurių reikia norint kurti arba modifikuoti DWG brėžinius 2D arba 3D formatu produktyvumu grindžiamoje aplinkoje. Kaip įprasta, naudokite nešiojamuosius kompiuterius ir (arba) kompiuterius sunkiam darbui. Programinė įranga bus visiškai įdiegta jūsų kompiuteryje ir galėsite dirbti net tada, kai nėra interneto.

ARES: N°1 alternatyvi CAD platforma kūrėjams

Milijonai profesionalų naudoja CAD programinę įrangą, pagrįstą ARES Commander:
Kūrėjai ras galingą API, palaikantį įvairias programavimo kalbas, įskaitant C++, Tx, lisp, VSTA, DCL, Visual Studio, COM, Active X.

ARES Trinity API suteikia C++, LISP, DCL ir Qt visose trijose platformose: ARES Commander (Windows, Mac ir Linux), ARES Touch (Android ir iOS) ir ARES Kudo (Cloud). Kūrėjai ras lengvą būdą perkelti kodą, iš pradžių sukurtą „Windows“ programoms, į debesį ir mobilųjį telefoną. „Graebert“ siekia pasiūlyti kūrėjams labai ekonomišką programavimo aplinką, leidžiančią išlaikyti tas pačias pagrindines funkcijas keliose platformose.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

KODĖL VERTA PASIRINKTI ARES COMMANDER

Skirtumai tarp
kitų CAD

„ARES Commander“ galima įdiegti „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. Programa veikia neprisijungus - ji yra visiškai įdiegta jūsų kompiuteryje. Įsigykite 1 licenciją ir dirbkite iš bet kurio kompiuterio: tas pats vartotojas vienu metu gali dirbti iš 2 kompiuterių. Įsigiję „ARES Commander“, taip pat gaunate „ARES Touch“, kad galėtumėte paleisti programą „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose, ir „ARES Kudo“ - debesies pagrindu veikiančią prenumeratą vieneriems metams. Kai perkate „ARES Commander“, licencija apima vienerių metų abonementą, kad gautumėte visus naujinius, taip pat prieigą prie mūsų palaikymo tarnybos el. Pasibaigus kadencijai, galite laisvai atnaujinti paramos sutartį arba atsisakyti jos.