GALINGA DWG PAGRĮSTA CAD PROGRAMINĖ ĮRANGA, SKIRTA WINDOWS®, MACOS® IR LINUX®

ARES COMMANDER

PIRMA CAD ALTERNATYVA, KURIĄ NAUDOJA STAMBIAUSI PRAMONĖS LYDERIAI IR MILIJONAI KITŲ NAUDOTOJŲ

Patirkite ARES Commander universalumą kurdami ir modifikuodami DWG brėžinius 2D ir 3D formatu savo kompiuteriuose. Išnaudokite braižybos ir dizaino ypatybes, kurių tikėjotės savo DWG failams ir sutaupykite savo lėšas ir laiką. ARES Commander perkelia jūsų produktyvumą į kitą lygį su išmaniaisiais įrankiais ir unikalia koncepcija.

Vieno vartotojo licencija
(neterminuota): 665 € + PVM

Bendradarbiavimo 2D/3D CAD pertvarkymas DWG

ARES Commander nedaro jokių kompromisų dėl 2D/3D CAD funkcijų ir yra visiškai įdiegtas jūsų kompiuteriuose. Galite dirbti vietoje, pavyzdžiui, naudodami tradicinę CAD programinę įrangą, ir su debesyje saugomais failais, kad pagerintumėte bendradarbiavimą.

Pakeiskite AutoCAD® ar kitas panašias programas žymiai sutaupydami

100% DWG – maksimalus suderinamumas su jūsų CAD failais

Unikalios bendradarbiavimo funkcijos: naudojant debesį ir mobilųjį telefoną, kad būtų galima sinchronizuoti failus ir komandinį darbą visuose naudotojuose ir įrenginiuose

Pradėkite naudotis ARES Commander

ARES Commander yra paprastas jungiklis, suteikiantis pažįstamą išvaizdą ir pojūtį, kuris yra intuityvus bet kuriam patyrusiam CAD vartotojui. Daug daugiau nei ekonomiška DWG redagavimo alternatyva, ARES Commander nedaro jokių kompromisų dėl funkcijų ir naujovių.

Profesionali kelių platformų DWG CAD ekosistema,
skirta pasiimti jūsų CAD bet kur

Skirta produktyvumui

Bet kuri OS:

„ARES Commander“ gali būti įdiegta „Windows“, „MacOS“ arba keliuose „Linux“ platinimuose

Darbas neprisijungus:

ARES Commander yra visiškai įdiegtas jūsų nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir (arba) kompiuteriuose, kaip jūs kada nors buvote įpratę.

Įsigykite 1 licenciją ir dirbkite iš bet kurio kompiuterio:

ARES Commander licenciją galima naudoti keliuose kompiuteriuose, bet ne tuo pačiu metu. Net galima naudoti kompiuterius su skirtingomis operacinėmis sistemomis.

CAD bet kur:

pirkdami ARES Commander taip pat gausite 1 metų ARES Touch prenumeratą (darbo su „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose) ir „ARES Kudo“ – mūsų debesyje pagrįstą sprendimą.

Įtrauktas palaikymas:

perkant ARES Commander, licencija apima 1 metų prenumeratą, kad gautumėte visus naujinimus, taip pat prieiga prie mūsų palaikymo tarnybos el. paštu. Pasibaigus galiojimo laikui, galite laisvai atnaujinti savo paramos sutartį arba atsisakyti jos.

Leverage the intelligence of BIM to automate CAD drawings production

Su ARES Commander galite importuoti ir peržiūrėti Revit ir IFC failus, bet įdomiausia iš jų išgauti 2D brėžinius, ištraukti BIM informaciją į lenteles ir nubraižyti papildomas CAD detales ant geometrijos, gautos iš BIM projekto.

BIM importas: Importuokite .RVT arba .IFC modelius

Access & Browse: filtruokite atitinkamą BIM informaciją

Extraction & Take-offs: skaitykite ir ištraukite BIM duomenis į lenteles arba .csv

Smart & Intelligent: automatizuokite brėžinių gamybą pagal BIM modelį

Reduce CAD work repetition: atnaujinkite brėžinius po BIM modelio pakeitimų

ARES Kudo prideda ARES Commander Cloud judrumą

ARES Kudo yra integruotas į ARES Commander ir leidžia pasiekti, kurti ir modifikuoti DWG failus, saugomus populiariose debesų saugyklose, tokiose kaip Google Drive®, Box®, Dropbox® ir OneDrive®. Visi pakeitimai, kuriuos išsaugojote ARES Commander, yra akimirksniu sinchronizuojami. Failai seka jus visuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose ir yra visada atnaujinami.

ARES Kudo yra įtrauktas į bet kurią ARES Commander prenumeratą kaip mūsų unikalios ARES Trinity of CAD koncepcijos dalis.
Bendrinkite URL, kad galėtumėte peržiūrėti savo piešinį internete

Naudodami ARES Kudo galite sugeneruoti tik peržiūros nuorodą ir bendrinti ją su savo kontaktais. Tai paprastas URL, kurį jie gali spustelėti norėdami pamatyti jūsų failą internete. Nieko mokėti, nieko įdiegti, jie tiesiog mato tai savo interneto naršyklėje. Tai puikus būdas paprašyti komentaro ar patvirtinimo.

Nebereikia stebėtis, ar tai naujausia versija, URL yra tiesiogiai atnaujinamas, kai atliekate bet kokius pakeitimus. Tai tampa vieninteliu jūsų projekto tiesos šaltiniu. Taip pat sutaupysite laiko, skirto PDF versijai sugeneruoti, ir jums nebereikia vėl ir vėl siųsti failo po kiekvieno pakeitimo.

Skirtingai nei siųsdami failą el. paštu, bendrindami tokią tik peržiūrimos nuorodą taip pat išlaikote visišką kontrolę. Kontaktai negali redaguoti failo, o prieigą galite bet kada nutraukti.

Peržiūrėkite ir keiskite DWG brėžinius savo interneto naršyklėje

ARES Kudo taip pat apima visą funkcijų rinkinį, skirtą kurti ir keisti brėžinius internete. Kadangi ARES Kudo veikia jūsų interneto naršyklėje, jums nereikia nieko įdiegti ir atnaujinti. Nors galite naudoti ARES Commander savo pagrindiniuose kompiuteriuose, galite naudoti ARES Kudo, norėdami greitai pasiekti ir redaguoti brėžinius internetu bet kuriame kitame kompiuteryje. Jūsų piešiniai seka jus bet kur ir esate visada pasirengę greitai redaguoti.

Pagalvokite ne tik apie darbalaukį naudodami tobulą kompanioną: ARES Touch – visų funkcijų mobilusis CAD

Vietinis DWG palaikymas
Galima naudoti „Android“ ir „iOS“

„ARES Touch“ yra visų funkcijų „Mobile CAD“ versija, skirta „Android“ išmaniesiems telefonams / planšetiniams kompiuteriams, taip pat „iPad“ / „iPhone“. Jis įtrauktas į ARES Trinity of CAD licenciją ir yra puikus kompanionas, kai esate ne biure, bet turite turėti savo brėžinius ir braižybos įrankius šalia savęs.

Pagrindinės ARES Touch savybės:

Visas 2D projektavimo ir anotacijų įrankių rinkinys planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams

Optimizuota darbo eiga: sinchronizuokite failus tarp ARES Touch ir ARES Commander

Naudokite savo piešinius neprisijungus

Galimybė pridėti paveikslėlių ir balso pastabų – komentuokite bet kokį piešinį, nufotografuodami arba įrašydami garsą,
kad galėtumėte pasidalinti su kolegomis biure

ARES: N°1 alternatyvi CAD platforma kūrėjams

Milijonai profesionalų naudoja CAD programinę įrangą, pagrįstą ARES Commander:
Kūrėjai ras galingą API, palaikantį įvairias programavimo kalbas, įskaitant C++, Tx, lisp, VSTA, DCL, Visual Studio, COM, Active X.

ARES Trinity API suteikia C++, LISP, DCL ir Qt visose trijose platformose: ARES Commander (Windows, Mac ir Linux), ARES Touch (Android ir iOS) ir ARES Kudo (Cloud). Kūrėjai ras lengvą būdą perkelti kodą, iš pradžių sukurtą „Windows“ programoms, į debesį ir mobilųjį telefoną. „Graebert“ siekia pasiūlyti kūrėjams labai ekonomišką programavimo aplinką, leidžiančią išlaikyti tas pačias pagrindines funkcijas keliose platformose.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

KODĖL VERTA PASIRINKTI ARES COMMANDER

Skirtumai tarp
kitų CAD

„ARES Commander“ galima įdiegti „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. Programa veikia neprisijungus - ji yra visiškai įdiegta jūsų kompiuteryje. Įsigykite 1 licenciją ir dirbkite iš bet kurio kompiuterio: tas pats vartotojas vienu metu gali dirbti iš 2 kompiuterių. Įsigiję „ARES Commander“, taip pat gaunate „ARES Touch“, kad galėtumėte paleisti programą „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose, ir „ARES Kudo“ - debesies pagrindu veikiančią prenumeratą vieneriems metams. Kai perkate „ARES Commander“, licencija apima vienerių metų abonementą, kad gautumėte visus naujinius, taip pat prieigą prie mūsų palaikymo tarnybos el. Pasibaigus kadencijai, galite laisvai atnaujinti paramos sutartį arba atsisakyti jos.