ARES Commander

GALINGA DWG PAGRĮSTA CAD PROGRAMINĖ ĮRANGA, SKIRTA WINDOWS®, MACOS® IR LINUX®

ARES COMMANDER

NR.1 CAD ALTERNATYVA DWG, PASITIKĖJA PRAMONĖS LYDERIAI IR MILIJONAI NAUDOTOJŲ

Patirkite ARES Commander judrumą kurdami ir modifikuodami DWG brėžinius 2D ir 3D formatu savo kompiuteriuose. Išnaudokite braižybos ir dizaino ypatybes, kurių tikėjotės savo DWG failams ir sutaupykite daug išlaidų. ARES Commander pakelia jūsų produktyvumą į kitą lygį su išmaniaisiais produktyvumo įrankiais ir unikalia koncepcija: CAD™ trejybe.

Vieno vartotojo licencija
(neterminuota): 665 € + PVM

Bendradarbiavimo 2D/3D CAD pertvarkymas DWG

ARES Commander nedaro jokių kompromisų dėl 2D/3D CAD funkcijų ir yra visiškai įdiegtas jūsų kompiuteriuose. Galite dirbti vietoje, pavyzdžiui, naudodami tradicinę CAD programinę įrangą, ir su debesyje saugomais failais, kad pagerintumėte bendradarbiavimą.

Pakeiskite AutoCAD® ar kitas panašias programas žymiai sutaupydami

100% DWG – maksimalus suderinamumas su jūsų CAD failais

Unikalios bendradarbiavimo funkcijos: naudojant debesį ir mobilųjį telefoną, kad būtų galima sinchronizuoti failus ir komandinį darbą visuose naudotojuose ir įrenginiuose

Pradėkite naudotis ARES Commander

ARES Commander yra paprastas jungiklis, suteikiantis pažįstamą išvaizdą ir pojūtį, kuris yra intuityvus bet kuriam patyrusiam CAD vartotojui. Daug daugiau nei ekonomiška DWG redagavimo alternatyva, ARES Commander nedaro jokių kompromisų dėl funkcijų ir naujovių.

Profesionali kelių platformų DWG CAD ekosistema,
skirta pasiimti jūsų CAD bet kur

Skirta produktyvumui

Bet kuri OS:

„ARES Commander“ gali būti įdiegta „Windows“, „MacOS“ arba keliuose „Linux“ platinimuose

Darbas neprisijungus:

ARES Commander yra visiškai įdiegtas jūsų nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir (arba) kompiuteriuose, kaip jūs kada nors buvote įpratę.

Įsigykite 1 licenciją ir dirbkite iš bet kurio kompiuterio:

ARES Commander, tas pats vartotojas gali dirbti iki 2 kompiuterių vienu metu ir net atsijungti, kad dirbtų iš kitų kompiuterių. Jūs netgi galite naudoti kompiuterius su skirtingomis operacinėmis sistemomis.

CAD bet kur:

pirkdami ARES Commander taip pat gausite 1 metų ARES Touch prenumeratą (darbo su „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose) ir „ARES Kudo“ – mūsų debesyje pagrįstą sprendimą.

Įtrauktas palaikymas:

perkant ARES Commander, licencija apima 1 metų prenumeratą, kad gautumėte visus naujinimus, taip pat prieiga prie mūsų palaikymo tarnybos el. paštu. Pasibaigus galiojimo laikui, galite laisvai atnaujinti savo paramos sutartį arba atsisakyti jos.

Leverage the intelligence of BIM to automate CAD drawings production

Su ARES Commander galite importuoti ir peržiūrėti Revit ir IFC failus, bet įdomiausia iš jų išgauti 2D brėžinius, ištraukti BIM informaciją į lenteles ir nubraižyti papildomas CAD detales ant geometrijos, gautos iš BIM projekto.

BIM importas: Importuokite .RVT arba .IFC modelius

Access & Browse: filtruokite atitinkamą BIM informaciją

Extraction & Take-offs: skaitykite ir ištraukite BIM duomenis į lenteles arba .csv

Smart & Intelligent: automatizuokite brėžinių gamybą pagal BIM modelį

Reduce CAD work repetition: atnaujinkite brėžinius po BIM modelio pakeitimų

ARES Kudo prideda ARES Commander Cloud judrumą

ARES Kudo is inbuilt in ARES Commander and allows you to access, create and modify DWG files stored in popular cloud storage services such as Google Drive®, Box®, Dropbox® and OneDrive®. Any modification you save in ARES Commander is instantly synchronized. Your files follow you across all your computers and mobile devices and are always up-to-date.

Bendrinkite URL, kad galėtumėte peržiūrėti savo piešinį internete

With ARES Kudo you can generate a View-only link to share it with your contacts. It is a simple URL they can click on to see your file online. Nothing to pay, nothing to install, they just see it in their Internet browser. It is a great method to ask for comment or validation.

No more wonders if it is the latest version, the URL is live updated when you make any modification. It becomes the single source of truth of your project. It saves you also the time to generate a PDF version and you no longer need to send again and again the file after each modification.

Unlike when you send a file by email, you keep also full control when you share such a View-only link. Your contacts cannot edit your file and you can cut access at any time.

Peržiūrėkite ir keiskite DWG brėžinius savo interneto naršyklėje

ARES Kudo taip pat apima visą funkcijų rinkinį, skirtą kurti ir keisti brėžinius internete. Kadangi ARES Kudo veikia jūsų interneto naršyklėje, jums nereikia nieko įdiegti ir atnaujinti. Nors galite naudoti ARES Commander savo pagrindiniuose kompiuteriuose, galite naudoti ARES Kudo, norėdami greitai pasiekti ir redaguoti brėžinius internetu bet kuriame kitame kompiuteryje. Jūsų piešiniai seka jus bet kur ir esate visada pasirengę greitai redaguoti.

ARES Kudo yra įtrauktas į bet kurią ARES Commander prenumeratą kaip mūsų unikalios ARES Trinity of CAD koncepcijos dalis.

Pagalvokite ne tik apie darbalaukį naudodami tobulą kompanioną: ARES Touch – visų funkcijų mobilusis CAD

Galima naudoti „Android“ ir „iOS“
Vietinis DWG palaikymas

„ARES Touch“ yra visų funkcijų „Mobile CAD“ versija, skirta „Android“ išmaniesiems telefonams / planšetiniams kompiuteriams, taip pat „iPad“ / „iPhone“. Jis įtrauktas į ARES Trinity of CAD licenciją ir yra puikus kompanionas, kai esate ne biure, bet turite turėti savo brėžinius ir braižybos įrankius šalia savęs.

Pagrindinės ARES Touch savybės:

Visas 2D projektavimo ir anotacijų įrankių rinkinys planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams

Optimizuota darbo eiga: sinchronizuokite failus tarp ARES Touch ir ARES Commander

Naudokite savo piešinius neprisijungus

Galimybė pridėti paveikslėlių ir balso pastabų – komentuokite bet kokį piešinį, nufotografuodami arba įrašydami garsą,
kad galėtumėte pasidalinti su kolegomis biure

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

KODĖL VERTA PASIRINKTI ARES COMMANDER

Skirtumai tarp
kitų CAD

„ARES Commander“ galima įdiegti „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. Programa veikia neprisijungus - ji yra visiškai įdiegta jūsų kompiuteryje. Įsigykite 1 licenciją ir dirbkite iš bet kurio kompiuterio: tas pats vartotojas vienu metu gali dirbti iš 2 kompiuterių. Įsigiję „ARES Commander“, taip pat gaunate „ARES Touch“, kad galėtumėte paleisti programą „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose, ir „ARES Kudo“ - debesies pagrindu veikiančią prenumeratą vieneriems metams. Kai perkate „ARES Commander“, licencija apima vienerių metų abonementą, kad gautumėte visus naujinius, taip pat prieigą prie mūsų palaikymo tarnybos el. Pasibaigus kadencijai, galite laisvai atnaujinti paramos sutartį arba atsisakyti jos.