DEBESIS PAGRINDAMA CAD PROGRAMINĖ ĮRANGA JŪSŲ DWG BRĖŽINIAMS

ARES® KUDO CLOUD CAD

KURTI IR KEISTI DWG FAILUS TIESIOGIAI INTERNETO NARŠYKLĖJE

Su ARES Kudo jūsų DWG brėžiniai seka jus bet kuriame įrenginyje. Nieko nereikia įdiegti, jums tiesiog reikia interneto naršyklės, kad galėtumėte pasiekti, bendrinti ir keisti CAD failus internete, bet kur ir bet kada.

Veikia visose keturiose pagrindinėse šiuolaikinėse žiniatinklio naršyklėse.

Ką tobulina Online CAD jūsų DWG failams?

5 populiariausi ARES Kudo naudojimo atvejai: darbas namų biure, vartotojai dažnai keliaujantys, vadovai, stebintys projektus, komandos, dirbančios skirtingose vietose / šalyse, dalijimasis prieiga su išoriniais žmonėmis – bet saugiu būdu.

Kurkite ir keiskite DWG brėžinius debesyje

Į naršyklę įtraukus CAD funkcijas, ARES Kudo leidžia peržiūrėti/pateikti/redaguoti savo darbus bet kur be vargo diegiant ir naujinant.

ARES Kudo yra įtrauktas į ARES Commander prenumeratą kaip ARES Trinity of CAD programinės įrangos dalis. Arba galite nusipirkti ARES Kudo be ARES Commander, jei norite tik mūsų debesies versijos.

ARES Kudo nesiekia jokių kompromisų dėl funkcijų, skirtų kurti ir modifikuoti DWG brėžinius debesyje. Dauguma ARES Commander 2D CAD funkcijų yra prieinamos ARES Kudo redagavimo funkcijose. ARES Kudo pasiūlys puikų sprendimą vartotojams, ieškantiems judaus sprendimo kurti ir modifikuoti techninius brėžinius internetu, tiesiai iš savo interneto naršyklės.

Padidinkite savo darbo eigą ir eikite sklandžiai: Jūsų DWG piešiniai seka jus bet kur

ARES Kudo yra visose ARES programose ir leidžia sinchronizuoti failus įvairiuose įrenginiuose naudojant debesies saugyklos
duomenų atsarginę kopiją ir ARES Trinity of CAD licencijavimo sistemą.

Brėžinius, saugomus debesies saugyklose, prijungtose prie ARES Kudo, galima keisti vietoje, naudojant ARES Commander arba ARES Touch. Tačiau pakeitimai bus automatiškai sinchronizuojami su debesies saugyklomis, kai tik juos išsaugosite. Galite pradėti projektą naudodami ARES Commander ir tęsti jį naudodami ARES Touch.

Taip pat galite naudoti ARES Touch norėdami komentuoti savo piešinius keliaudami, o jūsų kolegos biure gali akimirksniu gauti naujinį ARES Commander.

ARES Kudo Becomes The Hub For All Your DWG Files In The Cloud

ARES Kudo sklandžiai integruojasi ir sinchronizuojasi su visomis pagrindinėmis viešosiomis debesų saugyklomis

Užuot priversti jus naudotis dar viena debesies saugyklos paslauga, „ARES Kudo“ padeda sujungti jau turimas paslaugas. Palaikomos debesų saugyklos paslaugos apima „Box“, „Dropbox“, „Google“ diską, „OneDrive“ ir „OneDrive for Business“ arba konkrečioms pramonės šakoms skirtas paslaugas, pvz., „Onshape“ ar „Trimble Connect“. „ARES Kudo“ leidžia naršyti ar ieškoti juose visuose.

Įmonės klientai, turintys šimtus vartotojų, taip pat gali prijungti ARES Kudo prie savo privačių debesų saugyklos serverių, kad atitiktų konkrečius privatumo reikalavimus.

Bendrinkite DWG failus kaip paprastą URL

ARES Kudo taip pat puikiai gerina bendradarbiavimą su klientais ir partneriais. „ARES Kudo“ leidžia sugeneruoti „tik peržiūrėti“ nuorodą, kurioje išoriniai žmonės gali peržiūrėti jūsų projektą neredaguodami. Nieko nereikia įdiegti, nieko nereikia mokėti, nieko nereikia atnaujinti, jie tiesiog spustels nuorodą ir pamatys jūsų DWG failą savo interneto naršyklėje.

Tik peržiūrimos nuorodos siuntimas yra puikus būdas dalytis projektais ir paprašyti, pavyzdžiui, patvirtinimo. Šis URL yra tiesiogiai atnaujinamas, kai išsaugote bet kokį pakeitimą, todėl jis tampa vieninteliu jūsų projekto tiesos šaltiniu.

Jūs išlaikote kontrolę, nes galite bet kada uždaryti prieigą. Žiūrovai iškart neteks galimybės matyti jūsų failą. Taip pat galite nuspręsti, ar jiems leidžiama išsaugoti PDF formatu peržiūrėdami failą.

Internetinė CAD platforma kūrėjams

ARES Trinity API palaiko C++, LISP ir DCL visose trijose platformose: ARES Commander (Windows, Mac ir Linux), ARES Touch (Android ir iOS) ir ARES Kudo (Cloud). Todėl kūrėjai ras lengvą būdą perkelti kodą, iš pradžių sukurtą „Windows“ programoms, į debesį ir mobilųjį telefoną. Naudodamas tokią API, Graebert taip pat siekia pasiūlyti kūrėjams labai ekonomišką programavimo aplinką, kad būtų galima išlaikyti tas pačias pagrindines funkcijas keliose platformose.

Be to, ARES Kudo palaiko daugiau debesims būdingų programavimo sąsajų, tokių kaip Java Script ir Wt. Šios kalbos bus ypač įdomios naujoms įmonėms, kurios pradeda tiesiogiai nuo debesies pagrįstų sprendimų.