MOBILIŲJŲ CAD SPRENDIMAS DWG PERŽIŪRA IR REDAGUOTI

ARES® TOUCH MOBILE CAD

ATRASK PAŽANGIAUSIĄ MOBILIĄ PROGRAMĄ, SKIRTA CAD DWG

ARES Touch – tai pats išsamiausias kada nors matytas CAD sprendimas jūsų mobiliajam įrenginiui. Kurkite ir modifikuokite DWG brėžinius planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose naudodami visą 2D braižybos ir komentarų komandų rinkinį. Tai visų funkcijų mobilioji CAD programa, kuri telpa į kišenę ir yra puikus pagalbininkas greitai peržiūrėti piešinį, bendrintą debesyje arba gautą el. paštu keliaujant.

Optimizuotas jutiklinėms įvestims

Planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams

Sinchronizuokite failus su debesimi

arba Išsaugoti/dirbti vietoje

Galima naudoti „Android“ ir „iOS“

Ką patobulina „Mobile CAD“ jūsų DWG failams?

5 populiariausi ARES Touch naudojimo atvejai: techninės apžiūros, patikrinimai vietoje ir priežiūra, projekto vykdymo koordinavimas vietoje, susitikimas su klientais ir projekto aptarimas, patalpų valdymas.

ARES Touch yra įtrauktas į visas Trinity licencijas
arba parduodamas atskirai „Google Play Store“ ir „Apple App Store“.

Mobilusis CAD suteikia lankstumo jūsų CAD darbo eigoms tarp vartotojų ir įrenginių

Nors ARES Touch siūlo tas pačias funkcijas planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, naudojimo atvejai gali skirtis:

Mobile CAD on Smartphones

Išmanieji telefonai seka tave visur. Išmaniajame telefone su ARES Touch jūsų piešiniai seka jus kišenėje. Tai leidžia labai lengvai skaityti DWG failą, kurį ką tik gavote el. paštu, arba pasiekti savo brėžinius, išsaugotus debesyje.

Nors ekranas mažesnis, ARES Touch leidžia lengvai pasidalinti atsiliepimais su biuru, nurodant matmenis, nuotraukas, darytas iš fotoaparato arba įrašyti savo balsą.

Mobile CAD on Tablets

Planšetiniai kompiuteriai turi didesnį ekraną. Skirtingai nuo nešiojamojo kompiuterio, galite juos nešioti viena ranka ir labai greitai įjungti. Jie puikiai pakeičia spausdintą popierių susitikti su klientais ar dirbti vietoje. Galite netgi prijungti juos prie ekrano ar vaizdo projektoriaus interaktyviems pristatymams.

Dėl didesnio ekrano taip pat labai lengva kurti ar keisti brėžinius. Geras pavyzdys yra apžiūros arba techninės priežiūros veikla, kuriai paprastai reikia patikrinti ir komentuoti techninę informaciją vietoje.

Manome, kad nusipelnėte daug daugiau nei žiūrintysis, turintis ribotas redagavimo galimybes savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Tikriausiai naudosite kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius įvairioms užduotims atlikti, tačiau neturėtumėte apsiriboti funkcijomis.

Peržiūrėkite, redaguokite ir bendrinkite DWG brėžinius

Intuityvi CAD sąsaja, optimizuota jutikliniams įrenginiams

Sukūrėme intuityvią jutiklinę vartotojo sąsają, kuri tapo natūraliu jūsų mėgstamos CAD programinės įrangos plėtiniu. Jis buvo perkurtas liesti, bet yra labai intuityvus bet kuriam CAD vartotojui.

Pasiekite DWG failus iš Cloud arba vietoje

Jūsų failus galima lengvai sinchronizuoti su įprastomis debesų saugyklos paslaugomis, tokiomis kaip „Dropbox“, „Box“, „iCloud“ arba „Google“ diskas ir „OneDrive“. Nors šie failai sinchronizuojami su debesimi, vis tiek galite „Paimti juos naudoti neprisijungus“, jei manote, kad neturėsite nuolatinės prieigos prie interneto.

Arba galite juos išsaugoti vietoje įrenginyje. Tai gali būti svarbu, pavyzdžiui, jei jūsų įmonė turi griežtą politiką, draudžiančią naudoti debesies saugyklos paslaugas.

Visas 2D braižybos įrankių rinkinys

Išsamiausia kada nors matyta CAD programa mobiliesiems. Gaukite visas galias kurti ir keisti savo piešinius kelyje.

Pieškite tiksliai

Atraskite mūsų vaizdo įraše, kaip lupa, objekto fiksavimas, sekimo ir koordinačių įvestis padeda piešti tokiu pat tikslumu kaip ir kompiuteriuose.

Komentuokite piešinius nuotraukomis arba balsu

Paveikslėlio pastabos

Komentuokite savo piešinius su nuotraukomis, darytomis iš mobiliojo įrenginio fotoaparato, ir teksto legendomis.

Balso pastabos

Įrašykite savo balsą ir įterpkite jį kaip komentarą piešinyje, kad galėtumėte pasidalinti atsiliepimais arba ką nors paryškinti.

Optimali darbo eiga

Šie komentarai bus sinchronizuojami su piešiniu ir bus rodomi su spustelėjamais simboliais. Jie automatiškai įterpiami į konkretų sluoksnį, todėl prireikus gali būti rodomi arba paslėpti.

Komentuokite brėžinius matmenimis arba tekstu

ARES Touch apima visą matmenų nustatymo įrankių rinkinį. Skirtingai nei ant spausdinto popieriaus ar PDF failų, juo lengva išmatuoti atstumus, kampus ar tiesiog komentuoti brėžinius.

Naudokite FREESKETCH norėdami komentuoti arba rašyti pirštu kaip rašiklis ant popieriaus

Naudodami FREESKETCH galite ką nors pakeisti arba parašyti pirštu. Tai panašu į tai, kad atspausdintumėte piešinį ir naudotumėte rašiklį.

Ši funkcija leidžia labai paprastai dalytis atsiliepimais keliaujant be jokių CAD žinių: tiesiog paleiskite komandą, pasirinkite spalvą ir ką nors parašykite arba nubraižykite.

Galima naudoti „Android“ ir „iOS“

Sinchronizuokite ir bendrinkite duomenis
tarp įrenginių naudodami ARES Kudo

ARES Kudo yra ARES Touch ir ARES Commander viduje ir leidžia
sinchronizuoti failus įvairiuose įrenginiuose naudojant debesies saugyklos duomenų atsarginę kopiją.

Brėžinius, saugomus debesies saugyklose, prijungtose prie ARES Kudo, galima keisti vietoje naudojant ARES Touch arba ARES Commander. DWG failo pakeitimai bus automatiškai sinchronizuojami su debesies saugyklomis, kai tik juos išsaugosite. Jei šiuo metu nėra interneto, jis bus tiesiog sinchronizuojamas vėliau, kai grįš. Tokiu būdu galite pradėti savo projektą naudodami ARES Touch ir tęsti jį naudodami ARES Commander arba atvirkščiai.

Accelerate the workflows and improve collaboration

You may for example use ARES Touch to read a drawing sent by a colleague and share instant feedback with annotations taken on site. Your colleagues could instantly get the update in ARES Commander at the office and keep working on the project.

ARES Touch kūrėjams: N°1 CAD platforma mobiliesiems CAD kūrėjams

Turėdamas įprastą DWG palaikymą ir visą 2D braižybos funkcijų rinkinį, ARES Touch turi visą galią, kurios kūrėjams gali prireikti kuriant vertikalias programas.

Mobilusis CAD yra daugiau nei mobilusis. Kalbama apie mobilumo integravimą į CAD darbo eigą. Kaip kūrimo platforma ARES Touch gali padėti padidinti integruotų ir nepopierinių CAD procesų judrumą.

ARES Touch API leidžia kūrėjams lengvai perkelti sprendimus, iš pradžių sukurtus kompiuteriams. Jis palaiko Lisp, C++ ir DCL. Kadangi šias kalbas taip pat palaiko ARES Commander ir ARES Kudo, tai taip pat suteikia laisvę naudoti panašų branduolį staliniuose, mobiliuosiuose ir debesies įrenginiuose.