karate medalas

ARES – CAD programinė įranga renginių planavimui

Kaip tarptautinė tradicinio karatė valdymo institucija, WTKF paprašė Graebert padėti savo CAD žiniomis ruošiantis XXIII WTKF pasaulio čempionatui, kuris vyks 2022 m. spalio 17–22 d. Be Natalio turnyro aikštyno erdvinio dizaino kūrimo, Rio Grande do Norte, Brazilijoje, Graebertas taip pat sukūrė 3D CNC frezuotų nugalėtojų medalių dizainą. Kaip technologijų partneris, Graebert su savo ARES Trinity of CAD programine įranga puikiai tiko.

3 medalių kūrimas bendradarbiaujant su 10 žmonių 7 šalyse

Nugalėtojų medalių kūrimo procese dalyvavo dešimt WTKF sprendimų priėmėjų ir suinteresuotųjų šalių, įsikūrusių septyniose skirtingose ​​šalyse. Norėdamas laiku pagaminti medalius čempionatui, dizaineris turėjo ne tik pasidalinti įvairiomis idėjomis su visomis suinteresuotosiomis šalimis, bet ir efektyviai rinkti jų atsiliepimus bei pasiekti sutarimą dėl galutinių projektų DWG.

ARES Trinity of CAD programinės įrangos bendradarbiavimo funkcijos leido visoms suinteresuotosioms šalims neatsilikti nuo pažangos ir lengvai dalytis atsiliepimais, nepaisant CAD žinių lygio. ARES Kudo – Graebert internetinis CAD sprendimas – leido dalyviams prieiti prie 3D dizaino juodraščių tiesiogiai DWG, patiems neįdiegiant jokios programinės įrangos, ir pateikti tikslius atsiliepimus per komentarų paletę.

karate medaliais

Atsisiųskite atitinkamą OS versiją
ir dirbkite nemokamai 30 dienų!