cype logo

CYPE StruBIM-Steel

StruBIM Steel yra kompiuterinė programa, padedanti planuoti plieninių konstrukcijų statybą. Šis įrankis padeda žmonėms kurti ir kurti detalius pastato planus naudojant įvairius įrankius

3D modeliavimas

2D braižyba

Kiekio sąskaita

CYPE, StruBIM-Steel​

StruBIM Steel yra kompiuterinė programa, padedanti planuoti plieninių konstrukcijų statybą. Šis įrankis padeda žmonėms kurti ir kurti detalius pastato planus naudojant įvairius įrankius. Tai padeda jiems apibrėžti visas dalis, pvz., sekcijas, plokštes, varžtus, suvirinimo siūles ir inkarus. Programa gali eksportuoti IFC, PDF, DWG, STEP failus.

Modulių kainos prasideda nuo 4500 EUR +PVM (neterminuota licencija)

Play Video
Strubim-Steel-insertdata

Pradėkite nuo nulio arba importuokite DWG arba IFC

Kadangi StruBIM Steel yra atviras BIM įrankis ir prijungtas prie BIMserver.center platformos, jis siūlo skirtingas darbo eigos parinktis.

 • Plieninių konstrukcijų modeliavimas tiesiai „StruBIM Steel“ nuo nulio.
 • Plieninės konstrukcijos, sukurtos CYPE 3D, importavimas
 • Plieninės konstrukcijos importas, sukurtas CYPECAD
 • Plieninių konstrukcijų modelių importavimas IFC formatu su IFC Uploader
 • Kituose įrankiuose sukurtų struktūrų importavimas per StruBIM įkėlimo programą
 • Importuoti DWG

3D dalių ir mazgų projektavimas

Modelio tinklelio ir struktūros nariai. Įeinant į sekciją, būtina pasirinkti tipą, medžiagą ir profilio sekciją, o kai kuriais atvejais ir jos išdėstymą. Kad būtų lengviau modeliuoti, taip pat galima nustatyti įterpimo taško charakteristikas, pasirenkant išlygiavimo sąlygas (kairėje, centre, dešinėje ir kt.) ir taikant sukimus bei poslinkius. Palaikomi Varios standartai, įskaitant Eurocode EN 1993, Eurocode EN 1992 ir kt.

StruBIM-Steel-EuroCodes
StruBIM-Steel-joints

3D jungčių projektavimas

Tiek StruBIM Steel, tiek CYPE Connect turi specialų įrankį konstrukcinių plieno elementų jungtims modeliuoti. Abi programos gali pasiekti šį įrankį per parinktį „Ryšiai“.

Modeliavimo ir ryšių analizės skydelio viršuje yra trys skirtukai: „Modelis“, „Analizė“ ir „Lakštai“.

Jungčių modeliavimas

Skirtuke „Modelis“ vartotojai gali įvesti operacijų, kurios nuosekliai naudojamos ryšio elementams ir geometrijai apibrėžti, sąrašą.

2D gamybos dokumentacija ir medžiagų sąmata

Detalės lapai

Skirtuke „Dokumentai“, pagrindinės įrankių juostos grupėje „Lakštai“ galima rasti funkcijas, reikalingas grafinei struktūros informacijai generuoti. Naudojant šiuos įrankius galima sukurti elementų ir dalių (sekcijų ir plokščių) lapus, surinkimo lapus, sujungimo lapus ir lapus su bendrais modelio vaizdais. Meniu „Sheets“ galite pasiekti įrankius „Generation options“, „Parts“, „Assemblies“, „Joints“, „Model views“, „Composition“ ir „List“.

Strubim-steel-layout

Mokomoji medžiaga

Kodėl verta rinktis CYPE?

 • Darbo aplinka panaši į kitas BIM ir CAD programas.
 • Sąsaja yra paprasta ir intuityvi.
 • Galima importuoti DWG, DXF, IFC ir kitus failus.

BIM serveris (nemokamas)

Vieta dalintis projekto duomenimis nemokamai

 • Bendra duomenų aplinka – internetinis šaltinis duomenims saugoti.
 • Nemokama vartotojo paskyra.
 • Dalinkitės projekto duomenimis su kolegomis.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?
BIM CYPE
CYPE BIM programos
CYPE skatina naudoti atvirą BIM technologiją, kuri leidžia vartotojams atvirai ir koordinuotai dalyvauti bendradarbiavime darbo eigoje tarp visų projekto komandos statybos profesionalų. Atviras BIM taip pat suteiks AEC pramonei galimybę valdyti pastatą per visą jo gyvavimo ciklą. CYPE prie to prisideda kurdamas ir nuolat tobulindamas BIM platformą BIMserver.center debesyje.

CYPE siūlo BIM sprendimus įvairių sričių profesionalams. Programų grupėje yra įrankiai, palengvinantys kasdienį darbą bet kuriam BIM specialistui. Sritys, kuriose naudojami dažniausiai CYPE sprendimai – Struktūrinė, MEP, Saulės energija, Akustinė, Šiluminė ir energetinė analizė.