Paspartinkite įvertinimo procesą!

EXTRAXION

ExtrAXION - paspartinkite įvertinimo procesą!

ExtrAXION leidžia greitai ir tiksliai išmatuoti daiktus, ilgius, pločius ir tūrius tiek iš atvaizdų (BMP, GIF, JPG, TIF ir tt), tiek iš vektorių (DWG, DXF, DGN, DWF, EMF ir kt.) planų, o taip pat iš PDF formato kelių puslapių failų.

Vieno vartotojo licencija
(neterminuota): 890 € + PVM

Vieno vartotojo licencija
(nuoma 12 mėnesiui): 445 € + PVM

EXTRAXION privalumai:

• Pradėkite takeoff procesą nuo bet kokio atvaizdo ar vektorinio failo kuo greičiau, naudodami paprastą, tačiau galingą įrankį.
• Sumažinkite matavimams reikalingą laiką naudodamiesi įrankiais, kurie žymiai paspartina procedūrą, pvz., atrankinis matavimų kopijavimu iš vieno brėžinio į kitą, matavimų reprodukcija, biblioteka su parametrais ir vartotojo apibrėžtais matavimo tipais.
• Akimirksniu peržiūrėkite ir atsispausdinkite visą matavimų analizę ant paruoštų naudoti šablonų lapų, kur išsamiai pateikiami analitiniai paviršiaus ploto skaičiavimai, matmenys, susiję darbo elementai ir kt.
• Pasiekite aukštą tikslumą naudodamiesi integruotais įrankiais, tokiais kaip zoom (mastelio keitimas), magnifier (didintuvas), object snaps (objekto užfiksavimas) ir kt.
• Pašalinkite galimas klaidas dėl to paties elemento matavimo daugiau nei vieną kartą arba pamiršus išmatuoti elementą.
• Susiekite bet kurį matavimo rezultatą su vienu ar daugiau projekto WBS elementų. Tokiu būdu bet koks matavimų pasikeitimas automatiškai atnaujina kiekio įvertinimą. Bet kurį matavimą galima tiesiogiai pasiekti iš WBS medžio.
• Pakeiskite visus projekto tyrimų ir įvertinimo duomenis, tokius kaip brėžinių failai, matavimai, planų fotokopijos ir tt, viena „elektronine“ rinkmena, kuria lengva naudotis ir kuri yra lengvai prieinama.
• Sukurkite įvertinimo scenarijus tiesiog pakeisdami vieno parametro vertę, pvz., aukšto aukštį, ir stebėkite momentinius rezultatus.
• Sutaupykite laiko ir pagerinkite produktyvumą naudodami pasirinktinius matavimus, kai nepakanka keturių pagrindinių tipų.
Sukurkite savo pasirinktinius matavimus ir apibrėžkite parametrus, kurie prisiima savo reikšmes takeoff proceso metu.
• Sutaupykite popieriaus, rašalo ir spausdinimo išlaidų.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

KODĖL VERTA PASIRINKTI ExtrAXION

Skaitmeninė takeoff programinė įranga

ExtrAXION idealiai tinka architektams, sąmatininkams ir rangovams, kad paspartintų naujų pastatų ar renovacijos įvertinimo procesą ir leistų sudaryti daugiau sėkmingų pasiūlymų.

Išbandykite nemokamai 30 dienų!