ARCHLine.XP 2024

Naujienų apžvalga

Naujos eros atidarymas

ARCHLINE.XP 2024 funkcijos

BIM sprendimas architektams & dizaineriams

Sutelkus dėmesį į automatizavimą, „ARCHLine.XP 2024“ atveria naują erą su dar nematytais įrankiais.
Pažvelkime į revoliucines savybes, kurios pakeis architektų ir dizainerių požiūrį į savo projektus.

Atsisiųsti ArchLine.XP Professional 30 dienų nemokamą programos versiją!
ARCHLINE.XP PRO

ARCHITEKTŪRINĖS NAUJOVĖS

Konvertuokite aukštų planus iš rastrinių vaizdų į 3D modelius

Ar esate dizaineris pavargę nuo rankinio rastrinių vaizdų apdorojimo, kad sukurtumėte 3D architektūrinius modelius?

ARCHLine.XP 2024 su Blueprint, automatinio piešimo apdorojimo funkcija, leidžia greitai ir lengvai vektorizuoti rastrinius vaizdus. Tiesiog importuokite vaizdą, sukalibruokite vektorizuotą grupę ir leiskite programai padaryti visa kita.

Automatinis BIM modeliavimas pagal 2D DWG aukštų planus

Naudodami automatinį BIM modeliavimo algoritmą 2D DWG grindų planus galite paversti tikrais architektūros elementais per kelias sekundes.

Algoritmas analizuoja brėžinį, filtruoja nereikalingą turinį ir atpažįsta sienas, duris ir langus 90-95% efektyvumu.

Importuokite taškų debesį .rcs formatu

Daugelis dizainerių susiduria su sunkumais importuodami didelius RCS taškų debesies failus ir efektyviai juos tvarkydami projektavimo procese. ARCHLine.XP 2024 siūlo veiksmingą šio iššūkio sprendimą, leidžiantį greitai ir nepriklausomai nuo dydžio importuoti ReCap failų formatus, RCS ir RCP failus.

Importuokite taškų debesį .las formatu

Lengvai importuokite savo LIDAR taškų debesį .las formatu į ARCHLine.XP 2024 ir greitai bei tiksliai dirbkite kurdami architektūrinį ir interjero dizainą! Pasinaudokite bepiločių orlaivių ir išmaniųjų telefonų privalumais, kad sukurtumėte 3D modelį per kelias minutes, o tada kurkite dar efektyviau naudodami ARCHLine.XP!

Sluoksnių apvyniojimas sienų galuose

Naudokite komandą Sienos sluoksnio apvyniojimas, kad lengvai ir tiksliai nustatytumėte, kaip sudėtingos sienos sluoksniai turi atsidurti sienos gale! Keliais paspaudimais nustatykite apkarpomų sienos sluoksnių skaičių, sluoksnio storį ir sienos sluoksnio pabaigą ir stebėkite rezultatus realiuoju laiku naudodami peržiūros vaizdą!

Kituose aukštuose matosi sienos

Projektuojant daugiaaukštį pastatą galima pavaizduoti tik tame lygyje reikalingas sienas, užtikrinant švarų, skaidrų ir efektyvų projektavimo procesą. Dizaineriai gali ne tik pasirinkti, kurios sienos matomos kituose lygiuose, bet ir nustatyti jų linijos tipą bei spalvą.

Kambarys ir plotas: vartotojo apibrėžti kambarių pavadinimai

Naudodami naują kambarių knygą dabar savo planams galite priskirti savo unikalius kambarių pavadinimus.

Neapsiribokite iš anksto nustatytais sąrašo pavadinimais, įtraukite pasirinktinį knygų sąrašą!

Santvaros įrankis

Naudodami naująjį 2024 m. versijos santvarų įrankį galite lengvai ir tiksliai suprojektuoti grotelių konstrukcijas pastatų modeliuose. Šis intuityvus įrankis leidžia dizaineriams be vargo kurti ir pritaikyti santvarų atramas, išlaikant lankstumą redaguojant.

Greitesnis plano puslapio spausdinimas naudojant naują peržiūros srities įrankį

Naudodami naująjį „Viewport“ įrankį, dizaineriai dabar gali lengvai tvarkyti ir tvarkyti savo planus, užtikrindami, kad kiekviena projekto detalė būtų tiksliai ir atnaujinta.

Naudodami „Viewport“, jie gali sukurti ne tik išsamius, bet ir išsamius bei koncentruotus pristatymus, išryškinančius svarbias dizaino detales.

Sukurkite profilio variantus

Naudodami naują ARCHLine.XP 2024 funkciją galite lengvai kurti ir valdyti 2D profilių variantus! Kurkite, išsaugokite bibliotekoje ir be vargo naudokite būsimuose projektuose!

Realistiškas vietos vaizdavimas – kelio ženklinimas

Patobulinkite savo dizainą naudodamiesi tikroviškomis kelių ženklinimu ir kitais svetainės vaizdais, kurdami tikslesnius ir išsamesnius kontekstus, padėdami klientams ir komandai lengviau suprasti jūsų dizainą.

Architrave liukas aukšto plane

Aiškiai parodykite lango dangą savo grindų plane su unikaliu perėjimu!
Naudodamiesi šia nauja funkcija, dizaineriai gali lengvai ir aiškiai identifikuoti ir atskirti atskirus elementus, padidindami savo dizaino aiškumą ir skaidrumą.

Numeravimas

Naudojant numeravimo funkciją, bet kuris aukšto plano elementas gali lengvai ir greitai gauti unikalų numerį. Dizaineriai gali tiesiog pasirinkti elementus, nustatyti pradinį numerį ir tinkinti identifikavimą naudodami priešdėlius ir priesagas.

Vartotojo sąsaja

Dėl perkurto vartotojo sąsajos išdėstymo jis palengvina kasdienį darbą, todėl dizaineriai gali lengvai pasiekti visą įrankių ir funkcijų rinkinį.

Sąsaja yra visiškai pritaikoma, bet kokia funkcija gali būti įtraukta į naują skydelį iš juostelės meniu, todėl dažnai naudojamas funkcijas galima bet kada paleisti vienu paspaudimu.

Interjero dizaino naujovės

Spintelė su įmontuotais LED šviestuvais

Lengvai suteikite savo dizainui naują dimensiją su lengvai valdomomis ir pritaikomomis LED juostelėmis, o šviesa tampa neatsiejama suprojektuotų baldų dalimi. Jūsų kūrybiškumas dabar gali būti lengviau išreikštas naudojant specialų apšvietimą, kuris lanksčiai prisitaiko prie jūsų dizaino koncepcijų.

Mastelio keitimas ir besisukanti tekstūra

Naujoji versija leidžia dizaineriams grafiškai nustatyti baldų ar kitų 3D elementų tekstūras, tikroviškai išreiškiant dizaine medį ar kitus raštus.

ARCHLine.XP sandėlis

Sandėlis leidžia lengvai valdyti ARCHLine.XP specifinius modelius, medžiagas ir unikalius stilius. Atsisiųskite dizainerio turinį, dalinkitės savo darbais, mėgaukitės visišku suderinamumu ir paspartinkite darbą naudodami naują išplėstinės paieškos parinktį!

Variantai su individualiomis durimis ir langais

Atnaujintas durų ir langų vedlys leidžia lengvai kurti variacijas projektuojant duris ir langus.

Šie variantai lanksčiai tvarko pavienius elementus, suteikiant dizaineriams visišką kūrybinę laisvę pritaikyti durų ir langų išvaizdą prie unikalaus kiekvieno projekto stiliaus.

Pagalbinės priemonės

AI ChatGPT asistentas

Atraskite AI ​​ChatGPT asistentą, kuris palaiko dizainerius kaip asmeninį asistentą. Gaukite naujausią informaciją ir funkcijas, pirmiausia išbandykite šį naujinimą ir užduokite 5 nemokamus klausimus!

Licencijos padėjėjas

Naujasis License Manager dialogo langas siūlo paprastą ir efektyvų programinės įrangos licencijų valdymo sprendimą, suteikiantį dizaineriams kontrolę ir visišką skaidrumą.

Tai sumažina galimas licencijavimo problemas. Režimas neprisijungus ir greito licencijų pašalinimo parinktys dar labiau padidina kasdienių darbo eigų lankstumą ir efektyvumą.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?
KODĖL VERTA PASIRINKTI ARCHLINE.XP
Skirtumas tarp kitų BIM

Įsiklausėme į savo vartotojus ir partnerius ir į naująją programą įtraukėme daugiau nei 30 rekomendacijų, kad jūsų darbo eiga būtų dar greitesnė ir lengvesnė.