rendering engine

ARCHLine.XP – naujas atvaizdavimo variklis

Atvaizdavimas yra geriausias būdas suteikti modeliui puikią vizualizaciją.

Naujasis ARCHLine.XP 2023 atvaizdavimo modulis siūlo paprastą ir greitą sprendimą fotorealistiniams atvaizdams kurti. Jis buvo sukurtas siekiant patenkinti architektūros ir interjero projektų poreikius.

Pažangūs šešėlių efektai, tokie kaip aplinkos okliuzija, šešėliai ir skaidrumas, taip pat išryškina smulkias scenos detales.

Kalbant apie nustatymus, „Low (Q1), Medium (Q2) ir Custom (Qx)“ lygiai leidžia sąmoningai keliais žingsniais sukurti geriausios kokybės vaizdą.

Nustatyti atvaizdą lengva. Atvaizdavimas yra greitas. Sužinosite per dieną.

Pažengę vartotojai ar pradedantieji, kiekvienas gali juo naudotis pagal savo įpročius, technines žinias ar pageidavimus.

Šiuolaikinės vizualizacijos funkcijos:

Programinės įrangos pagrindu sukurtas spindulių sekimo variklis

Atvaizdavimas apima kelio sekiklį, galintį interaktyviai perteikti fotorealistinį visuotinį apšvietimą naudojant fizines medžiagas.

Sustabdykite pateikimo procesą bet kuriuo metu:

Galite sustabdyti atvaizdavimo procesą, kai esate patenkinti rezultatu. Denoiser modulis panaikina visos scenos triukšmą prieš baigiant atvaizdavimą.

rendering

Atvaizdavimo nustatymai

Numatytieji nustatymai:

Peržiūrėkite atvaizdavimą realiuoju laiku: projekto pokyčius stebi atvaizdas, o vaizdas atkuriamas automatiškai.

1 klausimas – greitas preliminarus vaizdas: šį nustatymą rekomenduojama naudoti atvaizdavimo proceso pradžioje, esant mažai skyrai (pvz., 800*600 pikselių) greitai sukuriamas darbo kokybės vaizdas.

Q2 – Aiškesnis, geresnės kokybės vaizdas: kitas atvaizdavimo proceso etapas, nustatant scenas, artėjančias prie galutinio vaizdo, esant vidutinei skyrai (pvz., 1280 x 720 pikselių).

Qx – pasirinktiniai nustatymai: nustatymą galima koreguoti pagal vartotojo poreikius, reikšmes galima nurodyti individualiai, atsižvelgiant į šviesos šaltinių skaičių ir modelio sudėtingumą. Su savo pagrindiniu nustatymu (Pixel 10, Renderpass 30) jis tinka galutiniam vaizdui sukurti FullHD ar didesne raiška (1920*1080 pikselių).

Pavyzdžiai pikselyje:

Spindulių sekimo pavyzdžių skaičius, apskaičiuotas vienam išvesties vaizdo pikseliui.

Sureguliuoja anti-aliasing, kuris išlygins „nelygumus”, kuriuos matote objektų ir šešėlių kraštuose.

Padidinus pikselių pavyzdžius, vaizdas bus švaresnis ir kokybiškesnis

Pasiūlymas:

Didesnė reikšmė (> =10): naudinga paskutinėms scenoms su sudėtingu apšvietimu, smulkiomis tekstūromis.

Mažesnė reikšmė (< 5): naudinga peržiūrai arba greitoms scenoms.

Atvaizdavimo leidimų skaičius:

Atvaizdavimo variklis naudoja progresyvų atvaizdavimo metodą, kuris kiekvieno atvaizdavimo metu dar labiau patobulina sugeneruotą vaizdą.

Padidinus atvaizdavimo eigos skaičių, pailgės laikas, reikalingas atvaizdavimui, bet taip pat pagerės vaizdo kokybė kiekvienam atskiram praėjimui.

Reikalingas perdavimų skaičius labai priklauso nuo to, kokia scena yra perteikiama

Pasiūlymas:

Didesni atrankos nustatymai (> 10): Naudinga sudėtingo apšvietimo scenoms. Rekomenduojama vertė yra 30 scenoms, skirtoms galutinei versijai.

Žemesni mėginių ėmimo nustatymai (< 10): naudingi scenoms, kurioms reikalinga detali geometrija, smulkios tekstūros, be sudėtingo apšvietimo. Naudinga peržiūrai ar greitoms scenoms.

Denoiseris

Modulis panaikina visos scenos triukšmą prieš baigiant atvaizdavimą.

Aiškesnės detalės:

Sumažinkite triukšmą ir atvaizduokite ryškesnes detales. Jis pašalina vaizdo triukšmą, atkurdamas ir patobulindamas detales.

Sustabdykite procesą bet kuriuo metu:

Galite sustabdyti atvaizdavimo procesą, kai esate patenkinti rezultatu. Denoiser modulis panaikina visos scenos triukšmą prieš baigiant atvaizdavimą.

Įvairių atvaizdavimo nustatymų pavyzdžiai:

Pateikite vaizdą tik natūraliu (lauko) apšvietimu:

Q1 atvaizdavimo kokybė:
Scenoje vienodai akcentuojami natūralūs (lauko) ir dirbtiniai (vidaus) apšvietimai, todėl paviršių apšvietimas nėra toks ryškus kaip kituose nustatymuose.

Q2 atvaizdavimo kokybė:
Natūralūs (lauko) šviestuvai mažiau dominuoja, o dirbtiniai (vidaus) šviestuvai yra labiau akcentuojami ir geriau apšviečia paviršius.

Qx render quality (Samplest per pixel: 5, Renderpass count: 5):
Natural (outdoor) lights also feature prominently in the scene, while artificial (indoor) lights also illuminate surfaces more elaborately.

Qx pateikimo kokybė (pavyzdys viename taške: 25, atvaizdavimo perdavimo skaičius: 5):
Natūralūs (lauko) šviestuvai mažiau dominuoja nei dirbtiniai (vidaus) šviestuvai. Šviesos yra tikroviškesnės, scena ryškesnė, palyginti su ankstesne nuostata.

Qx pateikimo kokybė (pavyzdys viename pikselyje: 50, atvaizdavimo perdavimo skaičius: 5):
Natūralūs (lauko) šviestuvai yra charakteringesni ir ryškesni, o dirbtiniai (vidaus) suteikia tikroviškiausią rezultatą, palyginti su ankstesniais nustatymais.

Qx render quality (Samplest per pixel: 5, Renderpass count: 25):
The natural (outdoor) lights dominate the rendering, while the artificial (indoor) lights are elaborate and realistic.

Qx pateikimo kokybė (pavyzdys viename taške: 5, atvaizdavimo perdavimo skaičius: 50):
Natūralios (lauko) šviesos yra mažiau dominuojančios, o dirbtinės (vidaus) šviesos yra įmantresnės nei ankstesnėje aplinkoje, o scena yra ryškesnė.

Atsisiųskite bandomąją ARCHLine.XP versiją dabar ir naudokitės visais įrankiais ir funkcijomis, kurie leis pagerinti projekto rengimo rezultatus.