Automatizuota pastatų projektavimo ir detalizavimo technologija

prota structure

Greita, tiksli jūsų statybinių konstrukcijų analizė ir projektavimas

ProtaStructure yra novatoriškas konstrukcinis BIM sprendimas, skirtas konstrukcijų inžinieriams greitai ir tiksliai modeliuoti, analizuoti ir projektuoti pastatus.

Vienos nuolatinės licencijos kaina 5700 EUR+PVM

Nuomos licencijos kaina 2800 EUR+PVM

PROTA

ProtaStructure

Naudodami vieną centrinį modelį galėsite lengvai palyginti skirtingas schemas ir automatizuoti savo plieno ir betono konstrukcijas, sumažindami projektavimo laiką ir padidindami projekto pelningumą.

Norėdami gauti greitesnius rezultatus, naudokite pažangias integruotas funkcijas, įskaitant sugrupuotų elementų projektavimą, 3D FE analizę, pakopinį konstravimą ir seisminį projektavimą, pamatų ir perforavimo šlyčių patikrinimus.

Čia galite žiūrėti naujausių pasaulinių internetinių seminarų įrašus

PROTA programoje vystomų projektų pavyzdžiai

PAGRINDINĖS NAUJIENOS

Programa palaiko kvadratinių vamzdžių elementų projektavimą ir detalizavimą pagal ES normas.

prota2024

Vienas centrinis modelis

Sukurkite vieną modelį. ProtaStructure leidžia greitai ir lengvai modeliuoti paprastus ar sudėtingus betono ir plieno pastatus.

Tikrasis struktūrinis BIM modeliavimas

Norėdami greitai ir efektyviai sukurti ir vizualizuoti modelius, naudokite fizinius objektus, įskaitant santvaras, sijas ir plokštes.

Pirmaujanti BIM integracija

Sukurta atsižvelgiant į BIM, leidžianti sklandžiai bendradarbiauti ir tobulinti modelius su kitomis pirmaujančiomis BIM sistemomis, įskaitant Autodesk Revit, Tekla Structures, ArchiCAD ir naujausiais duomenų formatais, įskaitant IFC.

Automatizuotas krovimas

Taupykite laiką naudodami automatinį krovimą, įskaitant takumo linijų, baigtinių elementų, vėjo ir seisminį krovimą kartu su automatizuotu krūvio derinio generavimu pagal jūsų pasirinktą praktikos kodeksą.

Išplėstinė analizė

Pasinaudokite tokiomis funkcijomis kaip Baigtiniai elementai, Standžios zonos, Pakopinis konstravimas, Seisminiai, statiniai ir netiesiniai metodai, kad išspręstumėte ir paprastus, ir sudėtingus projektus.

Automatizuotas projektavimas

Visiškai automatizuotas visų plieno, betono ir pamatų elementų projektavimas pagal tarptautinius kodus, įskaitant Didžiosios Britanijos, Europos, JAV ir Seisminius standartus.

Optimizuotas ekonomijai

Norėdami optimizuoti pastato projektavimo ekonomiją, naudokite interaktyvias funkcijas, įskaitant automatinį grupavimą, iteracinį pertvarkytų pjūvių projektavimą ir apjungtas pagrindines sienas. Greitai įvertinkite eilę projektavimo variantų, kad nustatytumėte klientams labiausiai prieinamą sprendimą.

Išplėstinė seisminė analizė ir projektavimas

ProtaStructure teikia pažangias seisminės analizės ir projektavimo technologijas, leidžiančias inžinieriams užtikrintai įgyvendinti projektus laikantis žemės drebėjimo kodų normų reikalavimų. Pažiūrėkite, kaip automatizuoti pažeidimų patikrinimai, galingumo projektavimas ir pastatų atkūrimas gali sutaupyti jūsų projektavimo laiko.

Seisminis vertinimas

Norėdami įvertinti ir atkurti esamas struktūras, naudokite patobulintas funkcijas, įskaitant pushover analizę.

Tvarkykite pokyčius

Lengvai susidorokite su neišvengiamais projekto pokyčiais ir greitai patikrinkite bei atnaujinkite savo projektą, kur to reikia.

Sklandi dokumentacija

Aiški, glausta jūsų projektavimo dokumentacija ir sklandus aukštos kokybės brėžinių kūrimas naudojant pridedamus ProtaDetails ir ProtaSteel.

BIM bendradarbiavimas yra svarbiausia

Sutaupykite brangaus laiko, anksti derindami projektus su kitomis projekto suinteresuotosiomis šalimis, įskaitant architektus ir savininkus. Sinchronizuokite modelius su kitomis pirmaujančiomis BIM platformomis, įskaitant Revit ir ArchiCAD.

Minimalūs sistemos reikalavimai

 • Operacinė sistema: Windows 10, 64 bitų versijos
 • Bent 1 GB laisvos vietos diske ir 8 GB fizinės atminties (RAM)
 • Rekomenduojamas kelių branduolių procesorius
 • Būtina 1280×720 pikselių ir didesnė ekrano skiriamoji geba
 • Būtina speciali vaizdo plokštė, palaikanti OpenGL ir DirectX su mažiausiai 1 GB vaizdo atmintimi (kadangi ProtaStructure ir ProtaDetails naudoja naujausius grafinės vizualizacijos metodus)
 • Windows .NET Framework 4.5 versija (įjunkite Windows automatinį atnaujinimą)

Rekomenduojami sistemos reikalavimai

 • Operacinė sistema: 64 bitų Windows 10 versija
 • Intel I7 kelių branduolių procesorius arba lygiavertis
 • Kuo didesnė procesoriaus talpykla ir laikrodžio greitis, tuo geriau.
 • SSD kietasis diskas (kietojo kūno diskas) su pakankamai daug laisvos vietos standžiajame diske.
 • 16 GB fizinės atminties (RAM)
 • 1920×1080 pikselių ir didesnė ekrano skiriamoji geba
 • Speciali vaizdo plokštė, palaikanti OpenGL ir DirectX su 4 GB vaizdo
 • Windows .Net Framework 4.5 versija (įjunkite Windows automatinį naujinimą)

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

KODĖL VERTA RINKTIS ProtaStructure

Suprojektuokite savo pastato konstrukcijas vienu spustelėjimu!

Sutaupykite laiko ir padidinkite projekto pelną naudodami ProtaStructure. Kurkite aukštos kokybės brėžinius ir visą projektavimo dokumentaciją automatiškai iš ProtaStructure, naudodami pridedamus ProtaDetails ir ProtaSteel.