SCIA ENGINEER

scia_logo-opt
SCIA Engineer

SCIA Engineer

Dėl plataus paketų pasirinkimo, programa puikiai tiks mažoms ir didelėms konstravimo įmonėms. Pažangi technologija leis suprojektuoti konstrukcijas ir paruošti inžinerinę ataskaitą lengviau ir greičiau. Tokiu būdu  įvykdysite daugiau užsakymų ir padidinsite pelningumą.

SPRENDIMAS, KURIS TIKRAI ATSIPIRKS

Jums nereikia prisirišti prie kasmetinių mokėjimų, įsigydami SCIA programos nuolatinę licenciją – atnaujinimus pirkite kada panorėję arba sutaupykite mokėdami kasmet. Net ir pigiausias paketas nėra apribojamas baigtinių elementų skaičiumi ar sumažinta skaičiavimo sparta. Pažangios modeliavimo, ataskaitos kūrimo ir kitos funkcijos leis Jums taupyti laiką bei pinigus.

Pagal poreikius ir kainą galite rinktis vieną iš daugelio SCIA Engineer paketų, o Cloud licenciją, pririštą ar tinklinę, rinksitės be pabrangimo.

SCIA ENGINEER PAŽANGUMAS

SCIA Engineer – tai galinga konstrukcijų inžinerijos programinė įranga. Pažįstama ir intuityvi CAD vartotojo sąsaja leis greitai ir tiksliai modeliuoti, analizuoti ir optimizuoti bet kokios konstrukcijos, medžiagos ar apkrovos sąlygų 3D modelį.

Greitas ir efektyvus modeliavimas 

Modeliavimas SCIA programoje labiau primena CAD, nei FEM programą. Tad sukurti modelį ar jį pakoreguoti po architektūros pakitimų galėsite itin greitai naudodami vientisą SCIA Engineer aplinką.

Laiką taupančios, intuityvios funkcijos

Dėka išmanių funkcijų,  apkrauti ar aprašyti modelį galėsite taip pat greitai, kaip ir jį sukurti.  Programa automatizuoja daug rutininių darbų, todėl daugiau laiko galėsite skirti rezultatų nagrinėjimui ir konstrukcijų optimizavimui.

Išplėstinė analizė

SCIA Engineer leidžia paskaičiuoti įvairius uždavinius, tokius kaip: klupumo analizė, netiesinė medžiagos elgsena, Pi-delata, geometrijos netobulumai, laisvųjų svyravimų dažniai ir formos, dinamika, tampraus pagrindo vertinimas ir kt.  

Atsinaujinantys ataskaitos dokumentai

Engineering report įrankis leidžia parengti inžinerinę ataskaitą tam skirtoje programoje. Informacija jame atnaujinama tiesiai iš modelio, todėl korekcijas įvesite kur kas greičiau. Į ataskaitą taip pat galite įterpti PDF, XLS, DOC, JPG ar kitus failus.

Įvairių konstrukcijų projektavimas

Vienoje SCIA  programos aplinkoje galėsite suprojektuoti: gelžbetonines, įtempto g/b, plienines, kompozitines, aliuminines, medines konstrukcijas ir metalo mazgus. Vienoda aplinka skaičiuojant visas medžiagas leis greičiau išmokti programą.

Techninė pagalba

Specialistai Jums suteiks pagalbą lietuvių kalba. Taip pat galėsite naudotis nemokamais internetiniais ištekliais, žinių bazėmis ir išsamiais teoriniais paaiškinimais angliškai.

Eurokodai

SCIA Engineer yra itin plačiai implementavusi Eurokodus ir leidžia paskaičiuoti ne tik įprastus uždavinius, bet ir rečiau pasitaikančius, tokius kaip: plonasieniai profiliai, lakštiniai profiliai, pastoliai, įtemptas gelžbetonis, aliuminio profiliai, gaisrinė sauga, kompozitai ar tiltai.

Sąsaja su BIM

SCIA Engineer neprisiriša prie vienos konkrečios programos, o leidžia keistis modeliais populiariais formatais bei programomis: Allplan, Revit ir Tekla Structures, Open BIM IFC arba trečiųjų šalių papildiniais.

1. PERŽIŪRĖKITE WEBINARUS

Čia galite rasti įrašytus webinarus. Galima praleisti neįdomią dalį, pagreitinti arba palėtinti, atsisukti atgal, jei ko nesuprantate iš pirmo karto. Jei kils klausimų – galėsite juos užduoti paspaudę linką, kurį gausite į paštą, po to kai užsiregistruosite peržiūrai.

scia-webinars-1-opt

2. PARSISIŲSKITE TRIAL

Būkime atviri – inžinieriai pirma bando patys, o instrukciją skaito po to. 30 dienų bandymas nieko nekainuoja, o nuo formos užpildymo iki programos paleidimo užtruksite vos kelias minutes.

scia-2-keyboard-opt

3. VIDEO PAMOKOS

Pažiūrėkite bent kelias video pamokas, jos trumpos, vos po kelias minutes ir suskirstytos temomis, kurios padės startuoti kur kas greičiau.

scia-webinars-3-opt

4. APSILANKYKITE ŽINIŲ BAZĖJE

Čia galėsite nerti į informaciją ir teorinius pagrindus taip giliai, kaip tik norėsite. Rekomenduojame paskaityti dažniausiai užduodamų klausimų atsakymus. Klausimai, kurie kyla Jums, juk jau kilo ir kitiems, kodėl gi nepasinaudoti esamais atsakymais.

scia-webinars-4

5. SUSISIEKITE SU MUMIS

Liko neatsakytų klausimų – atsakysime mes. Užklausą palikite žemiau arba skambinkite nurodytu numeriu.

scia-webinars-5

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?
KODĖL VERTA PASIRINKTI
SCIA Engineer

SCIA Engineer is an integrated, multi-material structural analysis software and design tool for all kinds of structures. Its wide range of functionality makes it the ideal partner for the design of office buildings, industrial plants, bridges or any other project, all within the same easy-to-use environment.

> fast analysis and design of any structure – from simple to complex
work the way you like
> cutting-edge technologies and tools for effective work
> organize and review every aspect of the structure
> trusted, safe and economical design