BIM sprendimas kelių ir greitkelių projektavimui

sierrasoft Roads

SierraSoft Roads yra BIM programinė įranga keliams ir greitkeliams projektuoti

SierraSoft Roads naudojimo patogumas, išskirtinės savybės ir funkcionalus dizainas reiškia, kad bet kokio tipo kelių, greitkelių, žiedinių sankryžų, kelių mazgų, sankryžų, įvažiavimo/išvažiavimo juostų ir kt. projektavimas yra greitas ir tikslus.

Vieno vartotojo licencija
(neterminuota): 2790 € + PVM

Single-user license (Perpetual): € 795

SierraSoft Roads apžvalga:

SierraSoft Roads automatizuoja ištisus projektavimo etapus ir viską kuria nepaprastai lengvai; projektuotojas visada gali visiškai valdyti projekto duomenis ir turėti nuolatinę prieigą prie visos jo informacijos. Remiantis galingu BIM-modeliuotoju, ji leidžia valdyti BIM procesus / srautus, užtikrinančius sąveikumą su kitomis programomis ir dalijimąsi informacija naudojant atvirus failų formatus.

Bendrosios savybės:

 • M3 Framework platforma.
 • Ergonominė sąsaja.
 • Pasirinktinė slanki įrankių juosta.
 • Kelių langų, kelių puslapių ir kelių monitorių valdymas.
 • Standartiniai langai ir viso ekrano darbo metodas.
 • Pažangi komandų eilutė.
  SmartSave sistema patikimam duomenų išsaugojimui.
 • Tarptautinių matavimo vienetų valdymas (Metrinė ir imperinė matų sistemos).
 • SmartHelp sistema, skirta mokymuisi iš patirties.

Geometrinė anotacija

Dizaino lygiuotė natūraliu būdu

Nauja sistema su keliomis esminėmis komandomis leidžia sudėtingus atvejus išspręsti natūraliu būdu naudojant rankenas, savybes ir išmanius objektus. Viskas atvaizduojama realiu laiku ir gali būti patvirtinta pagal esama strategiją. Dizaino lygiuotė dar niekada nebuvo tokia lengva.

Modifikavimas ir tikrinimas realiu laiku

Nulis laiko laukimui tarp pakeitimų ir galutinių rezultatų

Galima valdyti projektą kaip niekad anksčiau, drastiškai sutrumpinti projektavimo laiką dėka 3D skerspjūvio realiame laike planimetrijoje. Pakeitus vieną parametrą, viskas atnaujinama automatiškai. Rezultatą galima nedelsiant patikrinti dar prieš sukuriant galutinį projektą. Maksimalus viso projekto ir kiekvienos detalės valdymas.

Generavimas

Sukurkite projektą vienu spustelėjimu

Projektą galite sukurti neįtikėtinai lengvai. Įjunkite ašį ir nustatykite tipinius pjūvius, ir tik vienu spustelėjimu turėsite baigtą projektą. Reikia atlikti kai kuriuos pakeitimus? Tai galite padaryti ten, kur jums reikia, ir tada vienu spustelėjimu viskas bus atnaujinta.

Sankryžos

Dar paprasčiau

Nesvarbu, ar tai žiedinės sankryžos, ar vieno lygio sankryžos, ar sudėtingi kelio mazgai, galite kaip niekad anksčiau greitai ir tiksliai jas suprojektuoti naudodamiesi SierraSoft Roads. Keliais spustelėjimais galite jas sukurti ir tiesiogiai pakeisti 3D formatu planimetrijoje.

Tipiški pjūviai

Lengvai sukurkite parametrinius tipinius pjūvius

Kurkite ir tinkinkite savo įprastus pjūvius, kaip niekada anksčiau to nepadarėte, naudodamiesi intuityvia „SierraSoft Roads“ sistema: paprasta objektiškai orientuota sistema, apjungta su labai galinga parametrine sistema.

Pjūviai ir profiliai

Pasirinkite duomenis, kuriuos norite išrinkti

SierraSoft Roads automatically renders profiles and sections from models, laser scanner surveys and digital maps. You can extract and analyze edges, walls, ditches and any other element of the section, directly on profile.

Apimtys

Apskaičiuokite apimtis, kaip jūs norite

Iš turimų pjūvio elementų galite gauti norimas apimtis, tiesiog nustačius santykį tarp išpjovimų, užpildymų, sluoksnių ir kt. Pagal pjūviuose esančius elementus jūs nuspręsite, kuriuos plotus ir kiekius norite įvertinti.

Point clouds

Įkelkite ir valdykite taškinius debesis labai paprastu būdu

Lengva tvarkykite vieną ar daugiau bet kokio dydžio debesų. Pakrovimas ir atvaizdavimas vyksta tikrai greitai, braižymo ir išrinkimo funkcijos veikia realaus laiko režimu. Specialus įrankis SierraSoft Mass Data Convertes leidžia konvertuoti LAS, XYZ, PTS ir XCF failus taip, kad galėtumėte juos tvarkyti naudodami SierraSoft Roads

Politika

Nevaržomai projektuokite, kaip jums labiau patinka

Projektuokite pagal jums reikalingus kelių ir greitkelių projektavimo standartus. Atviros ir išmanios sistemos dėka galite papildyti kelių ir greitkelių projektavimo standartus naujaisiais jums reikalingais. Galite patvirtinti skaičiavimus, naudojamas funkcijas bei procedūras. Šios sistemos dėka galite dirbti be apribojimų ir valdyti projektą realiuoju laiku.

Multi Multi Multi

Plėskite savo darbo erdvę

Išplėskite pagal savo norus erdvę, kur galite valdyti savo projektus. Padalinkite savo projektą per kelis langus, puslapius ir monitorius. Visi duomenys ir vaizdai sinchronizuojami realiuoju laiku. Pradėkite projektą viename lange ir tęskite darbą su juo kito monitoriaus lange. Atraskite naują darbo mastą.

Mega projektai

Kai svarbu dydis

100+
ašių

1.000+
pjūvių

1.000.000+
trikampių

100.000.000+
taškinių debesų taškų

Naudodami SierraSoft Roads galite valdyti didelius duomenų kiekius. Į atmintį įkeliami tik būtini duomenys, o diske esantys duomenys automatiškai suspaudžiami, kad būtų sukurti maži failai. Neribokite savo projektų. Jūsų projektai neturės jokių apribojimų.

Produktas:

 • SierraSoft Roads
 • BIM programinė įranga kelių ir greitkelių projektavimui
 • 5.0 versija
 • Neterminuota licencija arba ribotos trukmės licencija

Sistemos reikalavimai:

 • Microsoft® Windows 10, Windows 8, Windows 7.
 • 32 bitų(x86) or 64 bitų (x64) procesorius 1 GHz ar daugiau.
 • Mažiausiai 2 GB operatyvioji atmintis (rekomenduojama 4 GB).
 • 2 GB vietos kietajame diske.
 • Ekrano skiriamoji geba 1280 × 1024 True Color (rekomenduojama 1600 × 1050 ar daugiau).
 • Naršyklė Windows Internet Explorer® 9.0 (arba naujesnė versija).
 • DVD-ROM grotuvas.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

SierraSoft Roads

Pasinaudokite bandomąja versija ir išbandykite jos galią!

SierraSoft Roads naudojimo patogumas, išskirtinės savybės ir funkcionalus dizainas lemia greitą ir tikslų bet kokio tipo kelių, greitkelių, žiedinių sankryžų, kelių mazgų, sankryžų, įvažiavimo/išvažiavimo juostų ir kt. projektavimą.

Išbandykite nemokamai 30 dienų!