• CYPE
  • STRUCTURUM konferencijos
structum

STRUCTURUM konferencijos

CYPE Tarptautinių pardavimų direktorius Jaime Sempere pristatė naujausias BIM galimybes ir bendrovės „CYPE“ sprendimus įvairių sričIų profesionalams. Jų programų grupėje yra įrankiai, palengvinantys kasdienį darbą bet kuriam BIM specialistui.

„Kodėl visi turėtume pradėti naudoti BIM savo projektuose? Dėl trijų pagrindinių priežasčių: aplinkosaugos, įstatymų ir sutaupymo galimybių, – kalbą pradėjo J. Sempere. – Netinkamas projektavimas, kuris nuveda iki griovimo ar taisymo darbų yra nepaprastai kenkiantis aplinkai, jau nekalbant apie didžiulį kiekį popieriaus, kurį panaudojame neįvaldę skaitmeninių metodų.

Taip pat, esu įsitikinęs, kad BIM naudojimas ateityje taps privalomas įstatymų, o tuomet greitai prisitaikyti prie naujų darbo metodų bus daug sudėtingiau, nei juos integruoti šiandien. Galiausiai, šiandien ypač aktualus statybų ir projektavimo kaštų sutaupymas, tačiau svarbiausia vis dėlto ne kiek pinigų sutaupai, o kiek laiko tų pinigų panaudojimui.”

Sritys, kuriose naudojami dažniausiai CYPE sprendimai – struktūrinė, MEP, saulės energijos, akustinė, šiluminė ir energetinė analizė. Visi CYPE sprendimai apima nemokamą duomenų mainų aplinką CYPE BIM serveryje.

Atsisiųskite atitinkamą OS versiją
ir dirbkite nemokamai 30 dienų!