ZWCAD Civil Standard

Topografija, raida ir apimties skaičiavimai

Topografija, raida ir apimties skaičiavimai

CAD programinė įranga statybos inžinieriams

Pastaba: šį gaminį galima įsigyti atskira ZWCAD versija, vadinama ZWCAD Civil Standard.

Civil

„ZWCAD Civil Standard“ paketas prie „Survey“ paketo prideda visą funkcijų rinkinį, skirtą kontūrinėms linijoms valdyti ir žemės plėtros skaičiavimams. Darbas yra paprastas nuo lauko duomenų įvedimo ir teritorijų žemėlapių sudarymo iki sėkmingo galutinio nustatyto etapo atlikimo.

 • Automatinis kontūro linijų kūrimas ir apdorojimas
 • Pažangūs ir automatiniai sprendimai, skirti valdyti atviras ir uždaras lūžio linijas
 • Keli pateikimo formatai piešinio lūžių linijoms
 • Greitų įžeminimo atkarpų sukūrimas tarp bet kurių dviejų taškų
 • Kiekių tarp sluoksnių apskaičiavimas ir jų pateikimas žemės darbų tinklelyje, trikampių tinklelyje, skerspjūviuose arba padalijimas į dalis
 • Detalūs kiekiai ataskaitoje apie gamybą
 • Platus sprendimų asortimentas plokštumų (klypų) ir jų šoninių nuolydžių tvarkymui
 • Nulinės linijos ir žemės darbų kontūro linijų braižymas

ZWCAD Civil-Standard Features:

 • Kontūrinių linijų kūrimas ir apdorojimas, įskaitant automatinį aukščio ženklinimą (įkalnėn) ir galimybę užbaigti aukščio ženklinimą bet kurioje pageidaujamoje vietoje. Daugiau parinkčių apima padalijimą į sluoksnius – automatinį arba pagal vartotojo pasirinkimą, kontūro linijų ribų apibrėžimą įvairiais būdais – automatiniu kraštų mažinimu, minimalaus atstumo nustatymu interpoliacijai arba kraštinės apibrėžimą pagal ribinę liniją.
 • Apdorojimas ir laužimo linijų kūrimas dinamiškai keičiant horizontalias linijas eilučių apdorojimo metu, eilučių eksportavimas į atskirą failą, skaidymas į atviras lūžio linijas arba lūžio linijas, kurios apibrėžia analizei neskirtas sritis (struktūras ir kt.), lūžių vaizdavimas keliomis formomis (uola, nuolydis) ir kt.
 • Darbas su trimačiu modeliu, rodantis modelio perspektyvą, vienu metu dirbant tiek su esamais, tiek su projektiniais modeliais, momentinis esamo ar apskaičiuoto aukščio rodymas bet kur vienu paspaudimu.
 • Greitai sukurkite žemės sklypus tarp bet kurių dviejų tikslinių taškų, įskaitant esamą būseną, projekto būseną ir duomenų lapą. Galimybė gauti bet kokios norimos ilgio ir aukščio skalės sekcijas.
 • Apskaičiuokite žemės darbus tarp esamų ir projektuojamų lygių, gaudami duomenis tiesiai iš matavimo įrankio ir (arba) projektuojamų taškų arba horizontalių linijų, gaudami skaičiavimus detalaus kvadratinio ar trikampio tinklelio pavidalu, įskaitant esamus arba numatomus aukščio ir ilgio intervalus bet kuriame kampe. Su visais kiekių skaičiavimais bus pateiktos išsamios ataskaitos, kuriose parodytas skaičiavimo metodas, jas galima atspausdinti tiesiai į spausdintuvą, eksportuoti į Microsoft Excel arba rodyti kaip brėžinio dalį.
 • Projektavimas plokštumose, apibrėžiant plokštumų ribas ir jų aukščius – šlaitų projektavimas užpildymo ir pjūvio atžvilgiu, galimybė nustatyti kelis nuolydžius tai pačiai plokštumai, žemės darbų apskaičiavimas ir projektuojamų kontūro linijų braižymas plokštumose, gavimas. žemės darbų balanso tinklelis, įskaitant išsamią ataskaitą ir kiekvienos tinklo dalies žemės darbų kiekius.
 • Nubrėžia nulinę liniją ir žemės darbų kontūro linijas, kad apskaičiuotų abi plokštumas ir apskaičiuotų žemės darbus tarp sluoksnių. Minėti įrankiai kartu su CivilCAD 10-Survey funkcijomis paverčia CivilCAD 10-Standard patraukliausia projektavimo programine įranga šiandien rinkoje ir vienintele programine įranga, atitinkančia valdžios institucijų ir klientų visame pasaulyje nustatytus rinkos standartus.

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

KODĖL VERTA PASIRINKTI ARCHLINE.XP PROFESSIONALS

Skirtumas tarp kitų BIM

„Sivan Design“ yra viena iš pirmaujančių civilinės inžinerijos programinės įrangos kompanijų pasaulyje. Nuo pat įkūrimo 1999 m. „Sivan Design“ CAD sprendimai buvo naudojami mažoms įmonėms ir didelėms korporacijoms, taip pat federalinei, valstijų ir vietos valdžiai visame pasaulyje.