ZWCAD Civil

ZWCAD Civil programinė įranga sujungia unikalius profesionalius įrankius paprastesniam, greitesniam ir tikslesniam projektavimui ir geodezijai

Internetinis seminaras
„CivilCAD Pipes“ mokymai

rugsėjo 7 dieną val 11:00 val
rugsėjo 14 d., val 11:00 val

STATYBOS INŽINERIJOS PROGRAMINĖ ĮRANGA

CAD programinė įranga statybos inžinieriams

„ZWCAD Civil Solution Suite“, aukščiausios planavimo ir projektavimo priemonės, skirtos civilinės inžinerijos specialistams, siūlo kelių planavimą ir projektavimą, antžeminės  ir požeminės infrastruktūros projektavimo ir vamzdžių išdėstymo įrankius, pažangius ir protingus žemės darbų skaičiavimus ir kelių platformų duomenų tvarkymo galimybes.

Civil
Inovatyvaus dizaino galimybės

3 projektavimo aspektai

ZWCAD Civil programinė įranga integruoja unikalius ir profesionalius įrankius, kad būtų lengviau, greičiau ir tiksliau projektuoti ir atlikti matavimus:

 • Medžiagos ir storis – su esamais sluoksniais, konstrukciniais sluoksniais ir projektiniais sluoksniais susieti posluoksniai skiriasi skerspjūviu ir rodomi pagal nurodytą medžiagą ir storį.
 • Kelio atkarpų pakeitimai – pakeitimai, atlikti tam tikroje kelio linijos geometrijos atkarpoje, automatiškai atsispindi vertikalioje linijoje.
 • Matomumo įvertinimas – unikalus ir patobulintas matomumo vertinimo variklis su galimybe eksportuoti į DWG ir generuoti ataskaitas.
 • Persidengimo reguliavimas – automatinis pranešimas ir mechanizmas, skirtas pašalinti persidengiančią sritį tarp dviejų topografinių paviršių.
 • Automatinis kelio atkarpų atpažinimas – nauja funkcija automatiškai atpažįsta vėlesnius kelio ruožus, kuriuos galima automatiškai sujungti ir kombinuoti, kad būtų nesunku sukurti vidurio liniją.
 • Galimybė išplėsti esamą kelio dizainą – unikali funkcija, galinti gauti esamą informaciją apie kelią ir automatiškai apskaičiuoti vidurio linijos išplėtimo parametrus iki bet kokio nurodyto ilgio, kad ateityje būtų galima lengvai planuoti.
 • Padalinti sluoksnius su horizontaliu lygiavimu – siekiant patenkinti augančius poreikius, buvo pridėta nauja funkcija, leidžianti sudėtingą išdėstymo informaciją padalyti į konkrečius sluoksnius. Tokiuose sluoksniuose gali būti šlaitai, kairieji kraštai, dešinieji kraštai, kairysis griovys, dešinysis griovys ir pan.
 • Vizualinis pjūvio / pylimo ilgio rodymas – aiškus kraštinių taškų aukščių nustatymas horizontalioje kelio trajektorijoje.

Požeminės ir antžeminė komunikacijos rodomos skerspjūviuose, įskaitant išsamią informaciją apie vamzdžių ir kabelių skersmenį, gylį ir vietą.

Vertikalaus lygiavimo projektavimas pilnoje CAD aplinkoje – derinant duomenų lenteles ir pažangius projektavimo įrankius.

Pažangiausias atraminių taškų  projektavimo įrankis pasaulyje – visos visų elementų projektavimo galimybės, įskaitant horizontalų išlyginimą, profilį ir matmenis, taškų tvirtinimą prie kelio ir jų integravimą (tikslių kelio atstumų pateikimas profilyje, pristatymas  tiksliais matmenimis pagal kelio skerspjūvius), automatinis profilių projektavimas apibrėžiant minimalų  aukštį pjovimui ir užpildymui,  matmenų nustatymas priklausomai nuo jos aukščio (arba fiksuotų matmenų), funkcijų ir kt.

Integruotas miesto kelių projektavimas – ruožų projektavimas ir išgavimas  tiesiai iš plano (nubrėžiant pradinius nuolydžius), 3D/2D linijų projektavimas ruožuose, specialus mechanizmas požeminei infrastruktūrai įrengti ir esamų asfaltuotų bortelių pristatymas.

Platus automatinio skerspjūvio projektavimo galimybių spektras – šoninių griovių tikslumas pjaunant/užpildant, užtvarų projektavimas, įvairių šoninių šlaitų apibrėžimas pagal aukštį (pjovimas/užpildymas), automatinis pakelės statinių projektavimas, žemės plėtra,  skerspjūviai ir daugelis kitų.

Drenažas, kanalizacija ir vandentiekis – tiekimo detalus projektas, įskaitant vamzdynų išdėstymą ir vietą tiek šuliniams, tiek vamzdžiams. Profilio konstrukcija su specialia sąsaja, kuri leidžia apibrėžti vamzdžio gylį, IL, šulinių dydį, automatinį esamo ir projektuojamo kelio lygio priėmimą, sankryžų infrastruktūros pristatymą ruožuose, kiekio ataskaitos sudarymą ir detalią ataskaitą.

Papildomos funkcijos apima skaičiavimus naudojant įvairius metodus, įskaitant daugiasluoksnį, greitą ir lengvą signalinių taškų kūrimą ir skaičiavimą, nuorodas į visus turimus matavimo įrankius, specialų mechanizmą RAW (stebėjimo) failams redaguoti ir koreguoti ir kt.

Inovatyvi darbo aplinka ir vartotojo patirtis

ZWCAD Civil Solution Suite apima Autodesk® AutoCAD®;  ZWSOFT® ZWCAD® ir Bricscad darbo sritis su papildomu pažangių projektavimo įrankių rinkiniu, skirtu civilinės inžinerijos profesionalams, kad būtų galima lengvai ir tiksliai atlikti daug darbo reikalaujančias užduotis.  CivilCAD 10 / ZWCAD Civil 10 nėra AutoCAD priedas, todėl jokiu būdu neapsiriboja AutoCAD, pavyzdžiui, įkeliami meniu, LISP ir įkeliamos komandos kiekviename naujame projekte ir kt.

ZWCAD Civil Solution Suite“ sudaro penki profesionalūs leidimai, atitinkantys vartotojo reikalavimus, išvengiant perkrovos ir sudėtingos darbo aplinkos bei suteikianti intuityvią ir itin paprastą naudoti vartotojo sąsają.

ZWCAD Civil siūlo patogią ir intuityvią užduočių sąsają, leidžiančią inžinieriams lengvai rasti jam reikalingas komandas naudojant išmaniąsias kontekstines įrankių juostas ir meniu.

ZWCAD Civil yra pagrįsta nauja, labai profesionalia Microsoft® Windows® sąsaja, kuri atitinka pažangiausius šiandien žinomus Windows programinės įrangos standartus.

Inovatyvių elementų integravimas

„ZWCAD Civil“ yra visiškai integruota tarp visų sistemos funkcijų, įskaitant dizaino elementus, skaičiavimus, darbo eigas ir brėžinius, visos dinamiškai susietos ir akimirksniu atnaujinamos su kiekvienu pakeitimu, kad būtų užtikrintas maksimalus produktyvumas ir greitas projekto vykdymas.

 • Interaktyvūs atnaujinimai tarp horizontalaus išlygiavimo, vertikalaus išlygiavimo, skerspjūvių, išdėstymo, tūrių, kanalizacijos vamzdžių išdėstymo, kanalizacijos vamzdžių profilių, atraminių sienų funkcionalumo  (jei yra) ir kt.
 • Greitas žemės darbų subalansavimas kuriant sklypą ir projektuojant rezervuarus.
 • Momentinis RAW failo (stebėjimo failo), koordinačių failo, žemėlapio linijų ir blokų, nubrėžtų remiantis tyrimo koordinatėmis ir topografinėmis / kontūro linijomis, atnaujinimas.
 • Raidinių ir skaitmeninių duomenų integravimas per „atviros duomenų bazės” metodą į visus projekto elementus (išlygiavimą, profilį, skersinius pjūvius ir kt.), kuris leidžia atnaujinti ir keisti lentelės duomenis brėžiniuose ir atvirkščiai.
 • Interaktyvus požeminės infrastruktūros schemos (kanalizacija, drenažas, vanduo, elektra, dujos ir kt.), profilio, kiekio ir susijusių ataskaitų (procesų diagramos, šulinių lentelė ir kt.) atnaujinimas.

„ZWCAD Civil 10 Solution Suite“ sudaro šie profesionalūs paketai:

GALITE IŠBANDYTI PILNĄ VERSIJĄ NEMOKAMAI 30 DIENŲ!

Norite pabandyti?

KODĖL VERTA PASIRINKTI ARCHLINE.XP PROFESSIONALS

Skirtumas tarp kitų BIM

„Sivan Design“ yra viena iš pirmaujančių civilinės inžinerijos programinės įrangos kompanijų pasaulyje. Nuo pat įkūrimo 1999 m. „Sivan Design“ CAD sprendimai buvo naudojami mažoms įmonėms ir didelėms korporacijoms, taip pat federalinei, valstijų ir vietos valdžiai visame pasaulyje.